Arama Kutusu

Davines Absolute Beautifying Potion Oil | Tüm Saç Tİplerİ İçİn Bakım İksİrİ

davines-absolute-beautifying-potion-oil-tum-sac-tipleri-icin-bakim-iksiri
davines-absolute-beautifying-potion-oil-tum-sac-tipleri-icin-bakim-iksiri
Uyarıcı etkisiyle saçların uzamasını düşleyenlere önerilen ve sürdürülebilir güzellik ilkesiyle adını sıkça duyuran saç bakım markası olan Davines, son zamanlarda ilgimi çeken saç ürünleriyle "denemeliyim" dediklerimden birisiydi. Saç bakımında yağların rolü, malumunuz çok büyük. Hem canlı bir görünümü sağlayan en usta isim olup hem de saçların tüm pürüzlerini yok ederek daha etkili bakım yapmayı ihmal etmiyor. Geçtiğimiz aylarda satın alıp, uzun soluklu kullandığım ve İsveç Güzellik ve Kozmetik Ödüllü olan Davines Absolute Beautifying Potion Oil Saç İksiri 'nin tüm iyi ve kötü yanlarını bu yazıda sakladım.
davines-absolute-beautifying-potion-oil-tum-sac-tipleri-icin-bakim-iksiri
davines-absolute-beautifying-potion-oil-tum-sac-tipleri-icin-bakim-iksiri

Davines, son zamanlarda ülkemizdeki lüks kuaför salonlarıyla adını sık sık duyurmakta. Hem kuaförlerin kullandığı ürün grubuna girince hem de yabancı bloglarda eskisine oranla daha çok beğenilerek kullanılan bir marka haline gelince, ister istemez merak çıtam yükseldi. Saçlardaki hasarı önlemek, var olan sorunları da en aza indirgemek için bu tarz bir saç bakım ürünü aramaktaydım. Daha doğrusu kullandıklarımdan hem biraz sıkıldım hem de sanki kullandığım ürünlerin formülleri çaktırmadan değişmeye başladı gibi gelmeye başladı. Çünkü güvendiğim birkaç saç ürünün, eskisi gibi saçlarımı büyük bir zaferle kucaklamadıklarına şahit oldum.davines-absolute-beautifying-potion-oil-reviews
davines-absolute-beautifying-potion-oil-reviews

Davines Absolute Beautifying Potion Oil Nedir?


Saçları pürüzsüzleştirmeye yarayan ve onları daha parlak göstermeyi amaçlayan bir saç ürünüdür. Kozmetik sektöründe bu yağ ile eşit iddialara sahip onlarca, hatta yüzlerce yağ bulabilirsiniz. Ben biraz da sevdiğim yabancı bloglarda ve güvendiğim kuaförümde görünce denemek istedim.


Çabuk Bir Bakım Sunuyor


Şehir hayatında, bilhassa da sabahları hızlıca hazırlanmak, marifetlerinizi sergilemenize büyük bir fırsat sunuyor. Ben de haliyle bakım konusunda beni çarçabuk hazırlayan bakım ürünlerine yöneliyorum. Çok uğraşmadan şipşak bir makyaj, ardından saçlarla hızlı bir dokunuş için doğru ürünlerin eşlik etmesi bana ayrılan hazırlanma süresinin lehine bir karar. Saçımı hangi model yaparsam yapayım mutlaka öncesinde bu yağdan avuçlarıma birkaç pompa kadar alıyorum. Ve sonuçtan ziyadesiyle memnun kalarak aynada kendimi gülümserken buluyorum. Parlak, yumuşak, bakımlı. Bu 3'lü kelimenin aynı anda saçlarıma tesir etmesi, sizi bilmem ama benim için "mucize" kelimesinin tam karşılığı oluyor.


Saçları Yağlandırmadan İşini Usulca Yapıyor


Saçlarım zaten hızlı uzadığı için saç uzatıcı yanı nicedir, bilemiyorum. Bunun için doğru gözlem yapamadım ancak saçları yağlandırmadan bakım yapması benim için şahane oldu. Gün içerisinde saçlarımı gram ağırlaştırmadı ki bazen de normal kullandığımdan birkaç pompa daha fazla aldığım da olmuştur. Bu denli hafif olmasına rağmen, etkisini ciddi ciddi sevdim.


Ah O Hafif Hafif Talı Kokusu Yok mu


Sevenin bol olduğu ve dillerinden düşürmediği Milkshake saç köpüğü, benim içimi açan bir ürün olamamıştı. Hatta bu ara onu (vücut kremi şeklinde de kullanılabildiği için) vücut bakımımda uyguluyorum. Zira saçlarımdaki o ağır koku parfümümü bile bastırıyor ve tatlı kokuları sevsem de o kadarı bana ağır gelmekte. İşte bu, tam ayarında bir tatlılık veriyor. Vanilyalı bir koku alıyorsunuz ama son derece dengeli şekilde saçlara yayılıyor. Üstelik kokusu sadece sürdüğünüz anda belirgin olup gün içinde nereye uçtuğunu göremediklerinizden değil. Son derece kalıcı ve gün sonuna kadar benle birlikte. "Bugün saçların harika kokuyor, hangi şampuan?" gibi sorulara maruz kalabilirsiniz. Baştan uyarayım.


Sonuç : Almalı mı? 


Ambalajı sade, kullanımı pompalı olmasıyla pratik, yağ bırakmadan parlattığı saçlara yumuşacık bir bakım ve şekil verdiği için de son zamanlarımın en iyi ve etkili saç ürünlerimden biri oldu diyebilirim. Ciddi beğendim. Bu benim satın aldığım ilk şişeydi ama son olmayacağına eminim. 👌👯


davines-absolute-beautifying-potion-oil-reviews
davines-absolute-beautifying-potion-oil-reviews

davines-absolute-beautifying-potion-oil-reviews
davines-absolute-beautifying-potion-oil-reviews