Arama Kutusu

BU SIRA EN SEVDİĞİM | NASHİ ARGAN INSTANT DURULANMAYAN SAÇ BAKIM MASKESİ

nashi-argan-instant-hydrating-styling-mask-durulanmayan-sac-bakim-maskesi


Nashi Argan Instant Hydrating Styling Mask
Nashi Argan Durulannmayan Saç Bakım MaskesiBu sıra saç bakımında en çok sevdiğim ve sık kullandığım Nashi'nin Argan serisindeki durulanmayan saç spreyi. Daha önce ufak versiyonunu kullanmıştım ve o zaman da sevmiştim ancak bu kadar müdavimi olacağımı zaman geçtikçe daha rahat anlayabildim. Şu ara resmen elimden düşmüyor. 👌


Nashi saç ürünleri, uzun bir süre sadece kuaför salonlarında satıldı. İyi ki online alışveriş siteleri var da bizi o fahiş fiyatlara zorunlu bırakmıyor. Nashi'nin internette satılan fiyatının 3-4 katını isteyen kuaför salonları dahi çıkabiliyor. Bir de benden size öneri, kuaför salonlarında size çok önerilen ürünü almayın. Genelde kendilerine en çok kârı bırakan veya en fazla stokladığı ürünü size yedirme gayretine düşülüyor. Oradaki amaç, sizin saçınızın en ihtiyaç duyduğu ürünü satmak olmuyor. Kendiniz araştırarak alışverişinizi en uygun ve doğru ürünle yapmak hem cebinize hem saçınıza yarar sağlar.


Nashi'nin bu durulanmayan Argan spreyi ile saçlarımda şöyle bir ilişki var : mükemmel değil ama kullanmayınca da kendini özlettiriyor. Kullanırken işe yaradığının o kadar farkına varamıyorum, yokluğunda faydasını daha net hissediyorum. Argan yağı, bir ara müthiş popülerdi. Sırf "arganlı" diye özellikle bir ürün almadım. Çünkü içerdiği E vitamini, (sızma) zeytin yağında da var. Bu arada, "cildinize, saçınıza sürmeyin" diye bir şey yok. Sızma olduğu sürece rahatlıkla kullanabilirsiniz. Riviera kullanmak olmaz. Bana kalırsa en güzeli, neyi neye göre önerip önerilmediğini lütfen kendiniz araştırın. Birçok Türk-yabancı bilim kaynakları var. "İnternette arayıp da bulamadım" diyemeyeceğiniz çağdayız artık.


nashi-argan-instant-hydrating-styling-mask-durulanmayan-sac-bakim-maskesi
Nashi Argan Instant Hydrating Styling Mask Reviews - Nashi Argan Durulannmayan Saç Bakım Maskesi Yorumlari

Nashi'nin saçlarımda bıraktığı kokuya değinmek istiyorum. Öyle hoş ki, sırf bu kokudan dolayı 3-4 defa "saçların nekadağğğ güzel kokuyor" şeklinde iltifat aldım. Üstelik bu koku çok baskın olmadığı için günlük parfümümle çakışma yaşamıyor. Saçların elektriklenmesini başlı başına önleyemese de etkisi var. Ufak bir ayrıntı fark ettim. Saçlarım hem dalgalıyken hem düzken bu durulanmayan maskeyi kullandım ve kesinlikle düz saçlardaki etkisini daha çok sevdim. Eğer denemediyseniz bir de düz saçlarda deneyin, belki siz de benim gibi o şekildeki kullanımını daha başarılı bulabilirsiniz.


Çok kolay kullanımı var ve (özellikle bu yaz) hemen hemen her sabah uyguladım. Aslında bu serinin şampuanını da denemek istiyorum. Hayır itiraf edeyim, sadece şampuanı değil, geride kalan tüm Nashi ürünlerini almak istiyorum. 😁
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder