Arama Kutusu

Flormar Comfort Zone Makyaj Koleksiyonu Ürünleri

flormar-makyaj-koleksiyonu-comfort-zone
Flormar Makyaj Koleksiyonu Comfort Zone

Soğuk hava dalgasına iyi gelen Flormar, özgür güzelliğin peşinde koşarak sade ve spor çizgideki ambalajlarıyla süslü bir koleksiyon çıkardı. Son zamanlardaki gördüğüm en yenilikçi ve müşteri isteklerine göre markasını şekillendiren bir marka. Numaralardan kurtulmasını ve makyaj dünyasının yeni nesilde ürettikleri gibi üretmesini talep ettiğimizde, meğer kendi kendimize serzenişte bulunmuyormuşuz, bunun en güzel ispatını değişerek bize gösterdi. Flormar Comfort Zone Makyaj Koleksiyonu'nun ayrıntıları şu şekilde :
Flormar Makyaj Koleksiyonu Comfort Zone
Flormar Makyaj Koleksiyonu Comfort Zone

Flormar Makyaj Koleksiyonu Comfort Zone
Flormar Makyaj Koleksiyonu Comfort Zone

Flormar Makyaj Koleksiyonu Comfort Zone
Flormar Makyaj Koleksiyonu Comfort Zone
Flormar Makyaj Koleksiyonu Comfort Zone
Flormar Makyaj Koleksiyonu Comfort ZoneKoleksiyon; özgürlük, cesaret, rahatlık üzerine tasarlanmış. Kot desenli ambalajları da zaten bakar bakmaz tam olarak bu hisleri uyandırıyor. Özgürlük duygusu özellikle sonbahar/kış mevsimlerinde daha dinamik etki bırakıyor. Bu koleksiyonun dokusu, zamanlama olarak çok iyi çıkış yaptığının altını çizmeliyim.

Makyajla ilgilenip de toprak tonlu fara aşık olmayan çok az kadın vardır. Pek çok kadını toprak tonlu farlar adeta mıknatıs gibi çeker. Bu çekimin altında, "abartmadan doğal makyaj yap" içgüdüsü yatıyor olabilir. Kendi adıma konuşacak olursam, bu tarz doğal renkleri hem çoğu göz rengine/ten rengine çok yakıştırıyorum hem de sür-çık tadında olduğu için sade ve ama şık bir günlük makyajı kolaylıkla verdiğini düşünüyorum. O yüzden adeta joker seçim olmuş oluyor. Koleksiyonun en beğendiğim ürünü de kahverengi, kremsi ve biraz da turunculuk barındıran 4'lü bu far paleti oldu. Yapıları kadife gibi, kolay dağılıyor, birbirleriyle renk uyumları gayet dengeli ve en önemlisi mat yapıda. Paletin içerisinde minik bir far aplikatörü var ama daha başarılı bir göz makyajı için bu aplikatör yerine kendi makyaj fırçanızı yanınıza almanızı öneririm. Yine de acil durumlarda kurtarıcı olabilir. Ayrıca bu tarz aplikatörleri atmayın, tırnak süslemelerinde renk geçişli nail artlarda çok başarılı olduğu söyleniyor. (bkz: Pinterest)

flormar-comfort-zone-makyaj-koleksiyonu
Flormar Makyaj Koleksiyonu Comfort Zone

flormar-kalem-ruj
Flormar Kalem Ruj

flormar-kalem-ruj
Flormar Kalem Ruj

flormar-ikili-ojeler-comfort-zone-makyaj-koleksiyonu
Flormar Comfort Zone Ojeler

flormar-ikili-ojeler-comfort-zone-makyaj-koleksiyonu
Flormar Comfort Zone Ojeler

flormar-ikili-ojeler-comfort-zone-makyaj-koleksiyonu
Flormar Ojeler Comfort Zone

Yanakta kolayca dağılan allık ise sıcak tonlu ve hemen hemen her makyajda uyumlu bir bütünlük yaratan tatlı bir mercan rengi. Eğer soğuk alt tonluysanız anlaşmakta zorluk çekebilirsiniz, çünkü soğuk-sıcak dengesini makyajda ayarlamak çok zordur ama benim gibi sıcak alttonlu iseniz bu tarz allıklar günlük olarak harika kurtarıcınız oluyor. Hem yanaklarınızı ısıtıyor hem de gece/gündüz demeden her anın makyajına şıp diye uyum sağlıyor. İyi yanları genelde günlük kullanım için ideal değerlendirmem için ama çoğu kişi gibi ben de yeni bir koleksiyonda daha farklı/özgün bir renk görmek isterdim. Tıpkı koleksiyonun ilhamı gibi "özgür" teması, her cilt tenine uyan joker renkten ziyade, sınırları zorlayacak ve cesaret isteyen farklı bir tonla yer verilebilirdi. Çünkü bu tarz genel geçer renkler, lüks/drugstore demeden her makyaj markasında istemediğiniz kadar sayıda var.


Flormar Comfort Zone Makyaj Koleksiyon Ürünleri tam olarka şu şekilde :

Flormar Smooth Touch Compact Powder (Pudra) - Fiyatı 29.90 TL
Flormar Smooth Touch Powder Blush (Allık) - Fiyatı 24.90 TL
Flormar Cozy Quartet Eyeshadow (4'lü Far Paleti) - Fiyatı 24.90 TL
Flormar Eye Shadow Blending Brush (Far Karıştırma Fırçası) - Fiyatı 12.90 TL
Flormar Oversize Pencil Lipsticik (Büyük Kalem Ruj) - Fiyatı 24.90 TL
Flormar Oversize Sharpener (Kalemtıraş) - Fiyatı 5.90 TL
Flormar Comfort Zone Nail Enamel Set (Oje Seti) - Fiyatı 7.95TL


Bu fiyatlar üzerinden eminim ki Flormar daha fazla indirim yapar. Çünkü biliyorsunuz, koleksiyon bitim zamanlarından sonra Flormar, online alışverişe özel harika indirimler sunuyor. %40, %50 ve %60 (hatta bazen daha fazlası) indirimler söz konusu olabiliyor. Bu yüzden arada takip etmenizde fayda var, çok iyi kalitedeki ürünlere çok makul fiyatıyla sahip olabilirsiniz.


Kalem ruj ve makyaj fırçasını henüz deneyemedim. Farların, pudranın ve allığın yapısı gayet iyi. Ayrıca Flormar bu serisini ufak bir tanıtım videosuyla paylaşmış. İzlemek isterseniz :

* Tanıtım Paketidir.

2 yorum:

  1. bu koleksiyonun paletine bayıldım ben ama kendimi tutup almadım:)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Şekercim kendini tutma yönünde haklısın, ben de bazen alışverişlerime gem vuruyorum, yoksa tüm paracıklar akıp gidiyor :)

      Sil