Arama Kutusu

Kim Kardashian Makyajında Hangi Drugstore Fondötenleri Kullanıyor?

unlulerin-makyaji-kim-kardashian-hangi-drugstore-fondotenleri-kullaniyor
Kim kardashian hangi drugstore fondotenleri kullaniyor

Kim Kardashian 'ı seversiniz sevmezsiniz o ayrı ama bir gerçek var ki makyajlarıyla resmen trend yaratıyor ve yarattığı makyaj trendi global üne sahip oluyor. Makyaj trend belirleyici olarak Kim 'i kim inkar edebilir ki? İşte Kim Kardashian 'ın favorisi olarak ilan ettiğin uygun fiyatlı drugstore fondötenleri şu şekilde :
Ne yapsa olaylı hale gelen Kardashian üretimi olan Kim, sansasyonel showlarından hariç makyaj konusunda da çok iddialı olmasıyla tanınıyor. Fondötenlere karşı zaafı da malum. Favori olarak 2 farklı drugstore fondötenini kullanıyor.


unlulerin-makyaji-kim-kardashian-hangi-drugstore-fondotenleri-kullaniyor
Kim kardashian hangi drugstore fondotenleri kullaniyor


1. kullandığı fondöten :


Rimmel Lasting Finish Foundation 


Yüksek kapatıcılık ve dayanıklılık konusunda ciddi beğeniler toplayan Rimmel Lasting Finish Fondöten, Kim Kardashian de favorilerine almış durumda. Kalın yapılı bir fondöten oluşu biraz eksi puanlar toplasa da genel olarak başarılı bulunduğu ve son derece uygun fiyatı olduğu için denemekte fayda var. Bu fondötenlerin bir beyaz kapaklısı bir de kırmızı kapaklısı olan var.Kim Kardashian kullandığı serumlu olan kırmızı kapaklı versiyonu )


2. kullandığı fondöten ise :


Maybelline Fit Me Matte + Poreless Foundation 


Fit Me serisi oh sonunda ülkemize de teşrif edebildiler. Rahatlıkla satılan bu denli büyük markaların neden her serisi, her ürünü Türkiye'ye de gelmez merak etmiyor değil insan. Yurt dışında oldukça yüksek bir popülerliğe sahip olan Maybelline Fit Me Matte + Poreless Fondöten Kim Kardashian için de favori fondötenlerden birisi. Dokusunu, ortalama üstü kapatıcılığını ve koyu ciltler için de seçenekli olmasını Kim Kardashian çok sevdiğini dile getiriyor. Umarım Maybelline'in tüm makyaj ürünleri ve renk seçenekleri eksiksiz bir şekilde Türkiye'ye de gelir.


Kim Kardashian'ın yüksek fiyatlı pahalı makyaj markalarından favori fondötenleri nelerdir? 
derseniz eğer onlar ise ; 

Armani Luminous Silk Foundation

Charlotte Tilbury Magic Foundation* Not : Bu kadar ünlü bir simanın sadece bu fondötenlerle sınırlı kalması beklenemez, sayısız marka sponsor oluyorken hele ki. Ama bu sayılı isimleri kendisi dile getirdiği için drugstore favorisi olarak gösterilmektedir. 


4 yorum:

 1. Fit me Türkiye'ye gelmiş miiii ay çok sevindim öyleyse:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet, indirimlere ara ara giriyor bile :)

   Sil
 2. Rimmel London ürününü hemen edineceğim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Genelde çok övülüyor, acaba hak ediyor mu denemek gerek :)

   Sil