Arama Kutusu

Makyaj Haberleri : CoverGirl'ün İlk Erkek Büyükelçisiyle Tanışın!

makyaj-haberleri-covergirl-ilk-erkek-marka-yuzu
Makyaj Haberleri Covergirl Erkek Marka Yüzü
Erkekler de artık usta şekilde makyaj yapıyor! Hem de çoğu kadından daha iddialı şekilde, özellikle Instagram'ı kasıp kavuran erkeklerden global düzeyde popülerliğe kavuşanlar hiç de azımsanacak gibi değil. Amerikanın meşhur uygun fiyatlı makyaj markası olan CoverGirl, bir ilke imza atarak güzellik büyükelçiliğini ilk kez bir erkeğe verdi. O isim James Charles oldu. James sadece 17 yaşında bir makyaj artisti. Küçük yaşına rağmen büyük bir makyaj yeteneğine sahip olduğunu Youtube ve Instagram paylaşımlarıyla görebilirsiniz. Belki de renkli makyaj görünüşüyle çoktan keşiflerinizden biri olmuştur.makyaj-haberleri-covergirl-ilk-erkek-marka-yuzu
makyaj-haberleri-covergirl-ilk-erkek-marka-yuzu

CoverGirl marka yüzü olan James'in bilinen bir makyaj eğitimi aldığı gözükmüyor, zaten CoverGirl de onu "gelecek vadeden makyaj sanatçısı" olarak tanımlıyor. Fakat ciddi anlamda makyaj becerisine sahip olduğu ortada. Onun en çok popüler olduğu makyaj kulvarı ise cesurca kullandığı koyu renk rujlardan, kalın kaşlarından, harika hacimli duran klasik görüntü veren takma kirpiklerinden, dikkat çeken highlighterından ve gök kuşağı gibi rengarenk tasarladığı göz makyajından oluşuyor. Instagram'ı müşterine sunacağı makyajları göstereceği bir vitrin olması için açtığını söylüyor. Sevdiği makyaj tarzı ise modası geçmeyen klasik güzellikten yana ama bunu biraz ilham verici değişikler yaparak uygulamak. Maskaralarıyla ünlü CoverGirl 'ün yeni piyasaya sürdüğü BlastPro maskarasının ($10) tanıtımını üstleniyor. Covergirl'le çalışmalara başlayan ikonik güzel Katy Perry ile ortak çalışma reklamlarında yer alacak. Makyaj yapmada nasıl bu kadar iyi olabildin sorusuna James Charles şöyle cevap veriyor :


"Pratik, pratik, pratik! Youtube'da yayınlanan makyaj öğretileri videolarını 5-6 senedir izliyorum, böylece 1 yıl önce makyaj yapmaya karar verdiğimde makyaj ürünlerinin nasıl kullanılacağı hakkında bilgim oluşmuştu. Her gün kendimle yarışarak yeni makyaj teknikleri ve stilleri denemeye gayret ettim, Makyaj benim için bir sanat formudur, " Markayla beraber ilerleyişini #COVERGIRLJames hashtagi ve kendisini @JamesCharles kullanıcı adıyla Instagram'da takip edebilirsiniz.


CoverGirl 'ün Resmen CoverBoy 'u Olan James Charles ve Favori Makyajları :2 yorum:

 1. inanın ben makyaj yapmıyorum diyorum onları gördükçe
  o nasıl bir ustalık 5 saniyede eyeliner çekmek
  gölgeler vermek gözlere
  hayranlıkla bakıyorum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yetenek, azim, pratik yapma, hırs vs. Sırrı her ne ise şahane duruyor gerçekten de :)

   Sil