Arama Kutusu

CYRÈNE Makyaj Temizleme Suyu - Misel Solüsyonu

cyrene-makyaj-temizleme-suyu-misel-solusyonu-yorumlarim
cyrene makyaj temizleme suyu misel solusyonu yorumlarim

Cyrene Makyaj Temizleme Suyu, hafif formuyla kullanımda büyük pratiklik sunan bir makyaj çıkarıcı. Aslında sadece makyaj çıkartmak için görevlendirmek yanlış, diğer misel solüsyonlar gibi gün sonunda ciltte biriken tüm kiri de atma anlamında kullanılır yanı bulunmakta. Artık neredeyse çoğu marka misel solüsyonunu kozmetik piyasasına sunuyor. Cyrene bunun neresinde, alınmalı mı alınmamalı diye merak ediyorsanız bu yazımı okumaya devam edebilirsiniz.Yıllardır Bioderma H20 misel solüsyonu kullandım ki kullanmaya da devam ediyorum. Tabii bu arada farklı markaların aynı işlevdeki kozmetik ürünlerine de şans veriyorum. Kimisi kötü etki uyandırıp Bioderma'yı arattı kimise de yakın performans gösterse de nihai sonuçta Bioderma kazandı. Cyrene ise beni oldukça şaşırttı. Kullanma sürecimi uzatıp emin olduktan sonra diyebilirim ki, "Cyrene > Bioderma".


Bioderma'ya oranla çok daha başarılı temizlik sağlıyor ve aynı onun gibi cildi temizlerken aynı zamanda nem de sağlıyor. Hatta nemlendirme gücü daha fazla. Göz makyajında bana göre hala yağlı göz temizleyicileri bu işin piri, misel solüsyonlara daha beceriksiz çıkıyor ancak pratik olmaları sayesinde "makyaj çıkartma tembelliğini" arka plana almayı başarıyor. Göz makyajını (özellikle bol jel eyelinerlı ise) bu makyaj çıkarıcıyla %100 temizlediğini söyleyemem, büyük oranda temizliyor. Benim önerim Cyrene yüz makyajını ve göz makyajını çıkarmanın ilk etabından başarılı. Hem de cildi rahatlatıcı etkide. Sonrasında biraz yağlardan ve akabinde temizleyici jellerden destek almak gerektiğini düşünüyorum.


Hayvanlar üzerinde test yapmaması, içeriğinin çoğu markaya göre çok çok daha alınası olması, sadelik konseptini cilt bakım ürünleriyle buluşturması ve ürünlerinin parasını hak eden etkiyi vermesi bu markayı güzel kılan nedenlerin başında geliyor. Etkisini ve yapısını çok beğendim, tekrar tekrar alınası bir ürün. Cilt bakım alışkanlıklarınızda Cyrene de yer edinmeli. İçeriklerinde dolu zararlı maddeleri arka arkaya sıralayan ve fiyatıyla bunu kamufle eden isimlerdense, bu güzelim markayla tanışarak cildinizi mahrum bırakmamanızı öneririm.


* Tanıtım Ürünüdür.

10 yorum:

 1. Ben de Bioderma 'yı tek geçenlerdenim ancak Cyrene hakkında güzel yorumlar okudukça aklım çelinmiyor değil. İçerik olarak hangi misel su daha iyi peki, Cyrene mi yoksa Bioderma mı?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bioderma benim için en favoriydi, özellikle Garnier'in benzer ürünler çıkartmasıyla Bioderma'nın güzelliğini daha net anladım ama Cyrene resmen Bioderma'yı solladı, içerik olarak Cyrene :)

   Sil
 2. yok yok bu kesin alınacak :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok sevdim :) Aslında Cyrene ürünlerini genel olarak çok beğendim, beklentimin çok üzerinde bir içerik ve etkiyle karşılaştım

   Sil
 3. Bu markayı kesinlikle deneyeceğim!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Mutlaka denemelisin :) Ben de artık listeme aldım, yeni ürünlerini tanıtım harici kendim denemeyi istiyorum, o denli güzel marka <3

   Sil
 4. bu marka son zamanlarda baya revaçta =)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Popülerliği boşuna değilmiş, güzellik bloglarının çoğu hemfikirse iyi olduğuna delalet aslında, gerçekten güzel bir markaymış :)

   Sil
 5. Bu da dermokozmetik bir ürün mü? Eczaneden mi alınıyor? Fiyatı nasıl? Yıllarca bioderma kullandım ama son birkaç aydır garnier'ın solüsyonunu kullanıyorum. Kuru ve alerjik cilt tipimde sorun yaratmadı. Ama bu daha iyi dersen şans vermek isterim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet, kendilerini dermokozmetik olarak tanıtıyorlar. Eczanelerde de vardır ama kendi sitesi var zaten, bir de Instagram'da görebilirsiniz Cyrene sitesinden alışveriş yapanları, neredeyse aldığınız kadar tester/sample ürün yolluyorlar ki bence bu bir müşteriye en güzel jest. Denedikçe yeni ürünler keşfedebiliriz. Garnier'den hayli hayli iyi de Bioderma'ya göre iyi çıkacağını düşünmemiştim, kullanınca ve içerik olarak değerlendirince ondan da daha iyi olduğunu gördüm :) Sanırım artık hep bununla devam ederim, bittikçe de alırım <3

   Sil