Arama Kutusu

SkinCeuticals Hydrating B5 Nemlendirici Cilt Bakım Serumu

skinceuticals-hydrating-b5-nemlendirici-cilt-bakim-serumu
Skinceuticals Hydrating B5 Nemlendirici Cilt Bakim Serumu

Cilt bakımında hem yumuşaklık hem nem sağlayarak pürüzsüz bir görünüm veren serumlar, kozmetik severlerin son yıllardaki en sevdiği bakım ürünlerinin başında geliyor. SkinCeuticals Hydrating B5 Nemlendirici Cilt Bakim Serumu hakkında detaylı yorumlarım ise şu şekilde :skinceuticals-hydrating-b5-nemlendirici-cilt-bakim-serumu
Skinceuticals Hydrating B5 Nemlendirici Cilt Bakim Serumu

Hava kirliliği, güneşin zararları etkileri, sık makyaj yapma rutini gibi faktörlerin sonuncunda cildimizin yıpranma hızı artmaktadır. Bu durumda cildimizi doğru şekillerde koruyarak ve mutlaka bakım yapılması gereken bir alışkanlığa sahip olarak ilerlemeliyiz. Bakım yapmak sadece keyif ve mutluluk değil, cilt üzerinde görünebilir iyi sonuçlar da vermektedir. Daha canlı ve dinç görünüme sahip bir cilt, hem ayna karşısında kendimizi iyi hissettirir, hem de dış etkenlerle savunması daha artar.


Çoğu kadın artık makyajsız olamıyor. Öyle ise cildimize daha da etkili bakımlar sunmalıyız. Çünkü markası ne olursa olsun, tüm makyaj ürünleri cilde yarar sağlamaz, cildin görünümü güzelleştirir ama ciltte tabakalarla bunu yaptığı için cilt sağlığını ve dinçliğini olumsuz etkiler. Üstelik makyajdan kurtulmak için geceleri makyajımızı çıkartırken de fark etmeden de olsa cildimizin doğal yağlarından onu mahrum bırakırız. Bu devrede iyi bir bakım serumu kullanmak kozmetiksel olarak en iyi çözümdür.


SkinCeuticals Hydrating B5 Nemlendirici Cilt Bakim Serumu, cilde nüfuz etme hızı birçok cilt serumundan çok daha başarılı. Serumları genelde kuru ciltlerin çok sevdiğini gözlemlemişsinizdir. Çünkü geç emilme yönleri yağlı ve karma cilt tipine hitap etmediği için bu işin altından bir tek kuru ciltler kalkabilirdi. Ancak bu serum, diğerlerinden daha farklı, daha hızlı emilim gücüne sahip. Bu yüzden yağlı ve karma ciltlerin de çok rahatlıkla kullanıp, bakım rutinine eklenmesi gerekenlerden birisi.


skinceuticals-hydrating-b5-nemlendirici-cilt-bakim-serumu
Skinceuticals Hydrating B5 Nemlendirici Cilt Bakim Serumu


Cildi nemlendirmek ve nemliliğini uzun süre korumak adına cilt bakımında yeterli bulduğum SkinCeuticals Hydrating B5 Nemlendirici Cilt Bakim Serumu, en önemli farkını çabuk emilme özelliği ile sunuyor. Özellikle karma ve yağlı ciltlerin serum kullanımı diğer cilt tiplerine göre daha zordur ve bu yüzden kendi cilt tiplerine uygun bakım serumunu bulmakta zorlanır. Yağsız his veren bu serumun tek özelliği hızlı emilim gücünde olması değil, aynı zamanda cilde ciddi bir yatıştırıcı konforu da sunuyor. Yani hızlı ve etkili bir serum diye tanımlayabilirim.


skinceuticals-hydrating-b5-nemlendirici-cilt-bakim-serumu
Skinceuticals Hydrating B5 Nemlendirici Cilt Bakim Serumu

- SkinCeuticals Hydrating B5 Nemlendirici Cilt Bakım Serumu Kullanım Önerileri -
skinceuticals-hydrating-b5-nemlendirici-cilt-bakim-serumu-kullananlar-yorumlari
Skinceuticals Hydrating B5 Nemlendirici Cilt Bakim Serumu

Tahriş ve kuruluğu anında alıyor ve yaklaşık 20 saniye gibi çok kısa bir sürede emilimi gerçekleşiyor. Karma ciltli olduğum için serumun böylesi hızlı davranmasından bir hayli memnun kaldım. Yoğun olmayan ve böylece rahatsızlık hissi oluşturmayan hafif bir kokuya sahip. Cilde canlı ve dinç bir görünüm sağlıyor, kuruluğu yok ediyor, yağlılık seviyesini dengeliyor. Çok kuru cilt tipler için biraz yetersiz geleceğini düşünsem de kuru/normal cilt tiplerinin seveceğini; karma ve yağlı cilt tiplerinin ise bayılacağını düşündüğüm SkinCeuticals Hydrating B5 Nemlendirici Cilt Bakim Serumu 'nu denemenizi tavsiye ederim. Oldukça sevdim.Bir sonraki SkinCeuticals yazımda ise, 
cilt temizleyici jel hakkında görüşlerimi paylaşacağım.


skinceuticals-cilt-bakim-urunleri-kullananlar-yorumlari
skinceuticals cilt bakim urunleri* Tanıtım Ürünüdür.

2 yorum: