Arama Kutusu

Oshadhi Aromaterapi Yağları - Oshadhi Professional Aromatherapy

Oshadhi Aromaterapi Yağları
Oshadhi Professional Aromatherapy
oshadhi-aromaterapi-yaglari-professional-aromatherapy
Oshadhi Aromaterapi Yaglari - Oshadhi Professional Aromatherapy


Güzellik; sadece makyaj ve bakım ürünleriyle değil, kendimizi rahat hissettiren aromaterapi ile de mümkün. Bu yüzden aromaterapi dünyası da bizler için çalışıyor. Hayatımızın her alanına nükseden yoğun stresle biraz mis kokular eşliğinde savaşmak için kokusuyla keyiflendiren, Ecocert sertifikalı ürünleriyle güven veren Oshadhi Profesyonel Aromaterapi dünyasını keşfedebilirsiniz. oshadhi-aromaterapi-yaglari-professional-aromatherapy
Oshadhi Aromaterapi Yaglari - Oshadhi Professional Aromatherapy


oshadhi-aromaterapi-yaglari-professional-aromatherapy
Oshadhi Aromaterapi Yaglari - Oshadhi Professional Aromatherapy


Sanskritçe bir kelime olan Oshadhi, "iyileştiren (faydalı) bitki” demekmiş. Oshadhi Aromaterapi Yağları bana keyifli ve mis kokulu bir sakinlik hissini buram buram verdi. Zaten koku dünyasını çok sevdiğim için böylesi bir keyif, gün sonundaki gerginliğimi almada büyük yardımcı oluyor. Kokuların güzelliği haricinde bir de yağların içerik güvenirliliği de önemli. Aromaterapi dünyasının sayısız markası var ve hangisine güvenmeliyim sorusuna biraz irdeleyerek yaklaşmanızı öneririm. Çünkü bu anlamda stresle baş edeyim derken daha farklı sağlık sorunlarıyla da karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden güvenilir aromaterapi markalarından yana tercihinizi kullanmanız hem vücudunuzu yormaz, hem de ruhunuzu.


Bünyemize hapsettiğimiz stresi biraz olsun aralamak, rahat bir sakinlik ile gerginlikten kurtulmak için kendimize ufak ve keyifli anlar yaratmalıyız. O anlarda da etkili aromaterapik yağlara imzasını atan ve sertifikalı içeriği ile bunu en güvenilir şekilde sağlayan Oshadhi 'nin zevkinize göre çeşitli esanslarını ve aromaterapik yağlarını kullanabilirsiniz.Koku dünyası sizi de cezbetmeden geçemiyorsa, bu sakinleştirici keyfe mutlaka bir şans verin derim. Ayrıca, Oshadhi Türkiye kendi sitesindeki farklı çeşitlerini de bulabilirsiniz. 


oshadhi-kullananlar-yorumlari_aromaterapi-yaglari_oshadhi-professional-aromatherapy
Oshadhi Aromaterapi Yaglari - Oshadhi Professional Aromatherapy* Tanıtım Paketidir.


3 yorum:

 1. Çok güzel gerçekten, fotoğraflardan bile insana huzur vermeye yetiyor :) Hepimizin o kadar çok ihtiyacı var ki stres ve negatif enerjiyi atmaya..En ideal çözüm bu olsa gerek ;) Ayrıca iletişim kısmından bir msj atmıştım cnm ama görmedin sanırım :(( Çookkk öpüyorum seni ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim güzel yorumun için :) İletişim sayfasına baktım, senden herhangi bir soru gözükmüyor :/ Dilersen mail at, herhangi düşen bir not yok dökümanlarda :(

   Sil
  2. Peki öyleyse, tşk ederim ;)

   Sil