Arama Kutusu

Yves Rocher Kahveli Duş Jeli / Jardins du Monde Brazilian Coffee Beans Shower Cream

yves-rocher-kahveli-dus-jeli-jardins-du-monde-brazilian-coffee-beans-shower-cream
Yves Rocher Kahveli Duş Jeli-Jardins du Monde Brazilian Coffee Beans Shower CreamYves Rocher Kahveli Duş Jeli
Yves Rocher Jardins du Monde Brazilian Coffee Beans Shower Cream

Yves Rocher Jardins du Monde Brazilian Coffee Beans, duş jelinden ziyade bir duş kremi. Duş kremleri jellere kıyasla daha yumuşacık bir etki bırakıyor. Gürme kokulara ilgim çok yoğun. Kozmetikte gürme kokuları birleştiren ürünleri ayrı seviyorum. Kahve kokusunu çok seviyorum. Bunda elbette iflah olmaz bir kahvekolik olmamım da payı var. Hoş bir kahve kokusu barındıran bir banyo ürünü kullanmak insana en başta keyif veriyor. Kahve çekirdeklerinin kokusuyla özgün bir ürüne yer verdiği için Yves Rocher 'i seviyorum.


Kahve severlere oldukça çekici gelen bu duş jelinin tek özelliği mükemmel kokusu değil, sağladığı yumuşaklık da oldukça güzel etkide. SLS ve ALS içeren yani sülfatlı bir duş jeli. Eğer vücut temizliğinde SLS 'ten kaçınıyorsanız, bu duş jeli size göre değil ancak vücut temizliğinde, yüz jellerindeki gösterdiğim özeni henüz gösteremiyorum. Yves Rocher Kahveli Duş Jeli 'nde en ufak bir kurutma etkisi görmediğim için ayrı seviyorum. Kokusu kalıcı olmasa da kokusuyla tüm zamanlarımın en iyi duş ürünlerinden birisi olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Kremsi dokusu, vücut temizliğini güzel yapışı, yer kaplamayan mini ambalaj tasarımı, parabensiz oluşu ve uygun fiyatlı haliyle uzun süredir sevdiğim bir duş jeli.


yves-rocher-kahveli-dus-jeli-jardins-du-monde-brazilian-coffee-beans-shower-cream
Yves Rocher Kahveli Duş Jeli-Jardins du Monde Brazilian Coffee Beans Shower Cream


yves-rocher-kahveli-dus-jeli-icerikjardins-du-monde-brazilian-coffee-beans-shower-cream-ingredients
Yves Rocher Kahveli Duş Jeli icerik-Jardins du Monde Brazilian Coffee Beans Shower Cream


2 yorum:

 1. Merhaba, ben de bu duş jeline bayılıyorum!

  İşin ilginç yanı kahve içmekten pekte haz almayan biri olarak, bu kahveli duş jeline aşık olmam.

  Bu arada bir şey dikkatimi çekti bende ki kahveli duş jeliyle seninki arasında bazı farklar var. Mesela kapak rengi bende ürünün geri kalanıyla aynı renkte. Ayrıca bende bulunan ürün SLS içermiyor. Ürünün üzerinde kullanılmış yazılar bakımından da benim kullandığım ürünün üzerinde bir kaç ek yazı daha var.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Duş jelinin içeriğine tekrar baktım SLS ve ALS bir arada. Sanıyorum ki Yves Rocher aynı ürünlerinden farklı içerikli olanları da satışa koyuyor. Şampuan konusunda da aynı ikilem var. Mesela bendeki şampuanlarında SLS yok, ALS var bir tek, ama instagram 'da Dr.Tuta 'nın paylaşımında SLS 'siz olmadığını görmüştüm. Duş jelini indirimliyken almıştım, şampuanları da indirimsizken. Galiba indirimlerde eski serileri felan satıyorlar. Başka bir nedeni var mı bilemiyorum ama aradaki farklılıklar mantıken bu olabilir. Bu bitince yenisini alacağımdan eminim, o zaman bir kez daha bu durumu kontrol edeceğim :)

   Sil