Arama Kutusu

Skincode Göz Çevresi Bakım Kalemi / Exclusive Cellular Eye-Lift Power Pen

Skincode Hücresel Göz Çevresi Sıkılaştırıcı Roll On Bakım Kalemi
Skincode Exclusive Cellular Eye-Lift Power Pen
skincode-goz-cevresi-bakim-kalemi-exclusive-cellular-eye-lift-power-pen
skincode goz cevresi bakim kalemi-exclusive cellular eye lift power pen
Bir İsviçre dermozmetik bakım markası olan Skincodegençleştirici ve anti-aging tedavi edici kozmetik ürünlerine ağırlık vermesi ile ünlü. Hem lüks kozmetik markası olduğu için kendinizi iyi hissettirmeye odaklı, hem de farklı ürün yelpazesi ile cilt bakımınıza odaklı bir marka. Skincode Exclusive serisinin üyelerinden birisi de, Hücresel Göz Çevresi Sıkılaştırıcı Roll On Kalem (Exclusive Cellular Eye-Lift Power Pen). Roll-on tasarımı olması kullanım açısından hem pratiklik hem de konfor sunuyor. Bu bakım kaleminin görevi ise göz çevresini canlandırıp yorgunluk izlerini gidermek için destek görevi görmesi.Skincode Bakım Kalemi hakkında yorumlarım ve izlenimlerim şu şekilde :

skincode-goz-cevresi-bakim-kalemi-exclusive-cellular-eye-lift-power-pen
skincode goz cevresi bakim kalemi-exclusive cellular eye lift power pen

Hücresel Göz Çevresi Sıkılaştırıcı Roll On Kalem (Exclusive Cellular Eye-Lift Power Pen) içerisinde serum bulunan bir göz bakım ürünü. İçerisindeki serum öyle hafif ki neredeyse su gibi. Cilde sürüldüğünde anında emiliyor, hatta bu konuda saniyelerle yarışıyor diyebilirim. Serum, emilme süresince ve emildikten sonra ciltte herhangi bir yağlılık hissi bırakmıyor. Bu açıdan sür-çık pratikliği sağlıyor. Anti-aging ve nemlendirici özelliklerine sahip. Ne yazık ki anti-aging özellikliğindeki göz bakım ürünlerini çok iyi test edemiyorum çünkü göz çevremde bu konuda henüz bir kırışıklaşma durumu yok. Skincode bakım kalemi 'nde dikkatimi ilk çeken nokta, sürülür sürülmez göz çevresine gerginlik/sıkılaşma hissini net olarak veriyor oluşu. Gün içerisinde de bu gerginliği yumuşatmaya dönüyor ki böyle olmasını sevdim. Ürünün en güzel yanı, makyajlı olsanız bile serumun sürülebilir oluşu.


Bakım kaleminin kutusu olmadığından içeriği hakkında bir yorum yapamıyorum. İnternette bulduğum ise içeriğinde ACR kompleks G2, sesaflash ve kafein ile desteklenmiş olması. Göz çevremde kırışıklık sorunları (henüz) olmadığından, çizgileri ve kırışıklıkları anında azaltma yönündeki iddiasının ne derecede doğru olduğuna emin olamıyorum. Benim gözlemlediğim, göz çevresini canlandırıp cildi dinç tutma yönündeki etkisi oldu. Ancak ne kadar büyük iddialara sahip olsa da, bunun mucize bir ürün değil, sadece kozmetik ürünü olduğunu atlmamanızı öneririm. Su gibi incecik formülü, göz çevresini yormuyor. Gün içerisinde istediğiniz her an yenileyebilirsiniz. Makyajlı da uygulanabilir olması, ürün kullanımı açısında artı.


Bu özelliklerinin yanında hatırlatmak istediğim nokta, ürünü kullanımadan evvel buzdolabında yaklaşık 15-20 dk bekletmeniz olacaktır, çünkü bu şekildeki soğuk etkisi ile göz şişkinliklerinden daha rahatlıkla kurtulabilirsiniz. Hem de metal roll-on kısmı soğukluğu muhafaza edeceğinden masaj etkisi artacaktır.


Skincode Göz Çevresi Bakım Kalemi 'nin Genel Özellikleri :

İsviçre kökenli bir marka.
Lüks kozmetik ürünü.
Roll-on tasarımına sahip.
Kalemin içerisinde bakım serumu var.
Göz çevresinde kullanılıyor. (bana göre sadece göz değil, dudak çevreniz gibi yüzünüzde kırışık olan lokal bölgelere de uygulayabilirsiniz)
15 ml boyutunda.
85 ile 90 ₺ fiyat aralığında satılıyor.
Yetkili eczanelerden temini mümkün.
Ürün açıldıktan sonra 6 ay kullanım ömrü sunuyor.


Skincode Göz Çevresi Bakım Kalemi 'nin Olumlu Yanları :

Roll-on tasarımına sahip olması kullanım açısından konfor sunuyor. Göz çevresine uygularken masaj yapmış gibi geliyor.

Ferahlık hissi vermesi, anında göz çevresini canlandırması, makyaj üstüne bile uygulanabilir oluşu, yağlılık his vermemesi, şişkinliği (bir nebze) alarak göz çevresini sıkılaştırıcı etkide olması iyi özellikleri.


Skincode Göz Çevresi Bakım Kalemi 'nin Olumsuz Yanları :

Çok hassas ciltlerin dikkatli kullanılmasından yanayım.

Sağladığı nemlilik uzun süreli olamıyor.

Fiyatı yüksek.* Tanıtım Ürünüdür.

2 yorum:

  1. Skincode merak ettiğim markalardan birisi elimde ki ürünler bitince belki bu markadan birkaç ürün deneyebilirim.:)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Etki ve içerik olarak hoş :) Tavsiye ederim

      Sil