Arama Kutusu

Wellmaxx Hyaluronik Asitli Göz Bakım Jeli / Wellmaxx Hyaluron Anti-Age Eye Gel

Wellmaxx Hyaluronik Asitli Göz Bakım Jeli
Wellmaxx Hyaluron Anti-age Day & Night Perfect Eye Gel

wellmaxx-hyaluronik-asitli-goz-bakim-jeli-antiage-eye-gel
Wellmaxx Hyaluronik Asitli Goz Bakim Jeli Antiage Eye GelAlman kozmetik markası Wellmaxx ile Lila Kutu aracılığıyla çok önceden bir çekiliş düzenleyip markanın farklı ürünlerini blogda hediye etmiştik. Bana blog tanıtımı olarak gönderilen Wellmaxx Göz Bakım Jeli 'yle ise yeni yeni keşif sürecim ancak yeni başlayabildi. Bu kadar geç olmasının sebebi ev değişikliği nedeniyle diğer evde kalan eşyalarım arasında hiç açılmamış olan Wellmaxx da bulunmasıydı.


wellmaxx-hyaluronik-asitli-goz-bakim-jeli-kullananlar-wellmaxx-antiage-eye-gel-reviews
Wellmaxx Hyaluronik Asitli Goz Bakim Jeli Antiage Eye Gel

Wellmaxx, bakım ürünlerinde birbirinden farklı kategorilere ayrılarak ürünlerini sunuyor. Örneğin yüz bakımı için olan serileri; Hyaluron, Cellular Lift, Organics ve Concentrates isimlerinde.


Hyaluronik Asit, özellikle cilt kırışıklıklarını tedavi etmek için yaygın olarak kullanılıyor. Cildi hem daha çok nem sağlıyor hem de cildin gerginliğini korumasına yardımcı oluyor. Bu iki görevi yaptığı için de haliyle kırışıklarla da kozmetiksel olarak mücadele etmiş sayılıyor. Yani anti-aging klasmanında. Hyaluronik Asit vücudumuzda da zaten bulunan doğal bir molekül olsa da bunu içeren kozmetik ürünlerinin en önemli ayrımı, bağlı bulunduğu markasının bu işi ne kadar düzgün yaptığıdır. Wellmaxx bu konuda güven hissi veren bir Alman kozmetik markası.


Wellmaxx Hyaluron Anti-age Day & Night Perfect Eye Gel, jel formuna sahip bir göz bakım ürünü. Bu da göz bakımında daha kolay emilim etkisini sağlıyor. Nemlendiricilik yeteneğini başarılı buldum. Çünkü sürdükten saatler sonra da göz çevrenizi hem sıkılaşmış hem nemlendirilmiş dokuda buluyorsunuz. Parfümsüz bir göz bakımını sağladığı için de ayrı sevilesi. Ambalajının tüplü ve uç kısmının ince olması kullanım açısından pratik.


wellmaxx-hyaluronik-asitli-goz-bakim-jeli-kullananlar-wellmaxx-antiage-eye-gel-reviews
Wellmaxx Hyaluronik Asitli Goz Bakim Jeli Antiage Eye Gel

Bu göz bakım ürününü gerçekten de sevdim. Kırışıkları yok etmek, bir göz kreminin harcı değil. Göz kremleri sadece göz çevremizi nemlendirmeye ve yumuşatmaya yarar. Nemi bol alan cilt dokusu da kırışıklığa daha az meyil eder. Ama kırışıkların oluşmasında yaş ilerlemesi, kötü yaşam alışkanlıkları, hormonal ve genetik etkenleri de unutmamak gerekir. Bu yüzden bir krem kullanıp tüm kırışıklara "bye bye" demek sadece tv reklamlarında ve kadın dergilerinde olur. Kozmetik ürünlerine daha gerçekçi yaklaşırsak beklentilerimizi daha rahat karşılarız.


20 ml boyutundaki Wellmaxx Göz Bakım Jeli, ne yazık ki olması gerektiğinden çok pahalı fiyatıyla satışta. Orijinal fiyatı aşağı yukarı 75 TL civarına geliyorken Türkiye 'deki satış rakamları 109 TL - 120 TL arasında. Fiyat olarak epey tuzlu. Eğer Shiseido, Estee Lauder gibi üst markalardan göz jeli kullanıyorsanız, emin olun Wellmaxx içerik yönünden onlardan daha iyi olduğu için göz çevrenizi daha mutlu kılacaktır.


Wellmaxx Hyaluron Anti Age Day Night Perfect Eye Gel reviews
Wellmaxx Hyaluron Anti Age Day  Night Perfect Eye Gel reviews

* Tanıtım Ürünüdür.

2 yorum:

 1. Sekercim kirisiklik karsiti urunlere kac yasinda baslamak dogru sence ? Bu konuda bir cok soylenti var kime inanacagima saairdim. :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canımcım yaş olarak 25 ile 30 ağırlıklı olarak önerilen rakamlar, ben de bu rakamlar diyorum ama ayrıca cildin durumuna ve ihtiyacına göre değişebilir kanaatindeyim. Sigara kullanmıyorsa, uyku düzeni sağlamsa, egzersiz yapıp sağlıklı gıdalar almaya özen gösteriyorsa kişi, cildi bilimum çeşit bakım ürünlerine ihtiyaç duymaz, sadece düzenli yüz ve göz nemlendirmesi kafi olur ama eğer bu iyi alışkanlıkların hiçbirisi yoksa ve genetik olarak da şanssızsa kişi, biraz daha erken yaşta anti-aging ürünler kullanabilir. Gerçi en güzel anti-aging ürünler antioksidan zengini yiyeceklerde gizli. "Cilde yatırım yapma" olayı, reklamların dediği gibi Estee Lauder, Clinique vs almakla olmaz, içten doğru bakım esastır :)

   Sil