Arama Kutusu

Watsons İndirim Alışverişim

watsons-indirim-alisverisim
watsons indirim alisverisim
Watsons İndirim AlışverişimGeçtiğimiz aylarda yapılan indirimlerin hiçbirisi beni cezbetmezken sanıyorum ki yeni yıl kıpırtısı ile alışveriş aşkım canlandı. Gerçi çok canlandı da sayılmaz çünkü eski yaptığım alışverişler gibi hunharca alışverişe kendimi vermiyorum artık. Watsons indirimini es geçmek istemedim çünkü aklımda Rimmel London 'dan almak istediğim likit far vardı. Watsons, garip bir indirim anlayışına girmiş. Örneğin %35 olarak uyguladığı indirimde "şu, bu, o dahil değil" gibi akıl karıştırıcı indirim yapmış. İndirim konusunda Gratis ve Rossmann favorim.

Watsons İndirim Alışverişi ile aldıklarım şunlar oldu :


watsons-indirim-alisverisim
watsons indirim alisverisim


Lionesse Sünger Bigudi : Saç şekillendirmede bigudileri zaman zaman kullandığım için fiyatı uygun görünce alayım dedim. Zira bendekiler eskidi. Kalitesi mükemmel değil, orta ayarın altında ama işimi görür diye düşünüyorum.


Rimmel London Scandaleyes Shadow Paint - Likit Far : Aslında bu likit far serisi çıkalı uzun zaman oldu, elimde muadil renkteki farlar olduğu için ihtiyaç duymamıştım. İndirimi yakalamışken edinmek istedim. Altın rengini göz makyajında sevdiğim için altın tonunu aldım.


Watsons Superdrug Hand Therapy 2in1 Hand and Nail Cream : Superdrug ürünleri bir tek Watsons 'ta satılıyor diye biliyorum. El bakım kremlerini günlük hayatımda kullanmayı sevdiğim için almak istedim. Bu üründe indirim olup olmadığını hatırlamıyorum ama fiyatı baya uygundu.


Watsons Waterproof Plasters - Suya Dayanıklı Yara Bantları : İnsan sakar olmaya görsün, her yeri yara bere içinde kalıyor. Bu yazıyı yazmadan önce bile bardak kırdım, o derece sakarlığım üzerimde bu sıra. Watsons 'ın yara bantları, standart satılan yara bantlarından daha sağlam ve gerçekten suya dayanıklı olduğundan alışverişime ekleyeyim dedim.


Watsons Mini Islak Mendiller : Takip ettiğim güzellik Youtuber 'ları Watsons ıslak mendilinden bahsedince, mağazanın orta sepetinde de bu mendilleri yığılı görünce bir tane alayım dedim. Kullanmak üzere çantama attım bile.


Watsons Alışverişimde Edindiğim Ürünlerin İndirimsiz Fiyatı :

Lionesse Sünger Bigudi fiyatı 6.250 ₺

Rimmel London Scandaleyes Shadow Paint Likit Far fiyatı 14.99 ₺

Watsons Superdrug Hand Therapy 2in1 Hand and Nail Cream fiyatı 4.99 ₺

Watsons Waterproof Plasters Yara Bant fiyatı 3.50 ₺

Watsons Mini Islak Mendil fiyatı 2.75 ₺watsons-indirim-alisverisim
watsons indirim alisverisim

10 yorum:

 1. Şekercim güzel gunlerde kullan :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canım çok teşekkür ederim :) :*

   Sil
 2. Adsız28/12/14

  Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumunuzu eskaza yayınlamışım, sildim. Lütfen böyle reklamvari yorumlar atıp boşuna yorulmayın...

   Sil
 3. Çok fazla maşa kullanmayı sevmiyorum saçıma , her ne kadar ısı koruyucu sprey kullansam da , maşanın saçıma zarar verdiğini görüyorum. Bende geçen yıl Watsons'tan düz , uzun ,yumuşak ve kıvrılabilen bigudilerden almıştım. Aslında tam bigudi denemez de onun mantığında yine. :) Gece sarıyorum yaklaşık 10 tane. Sabah bir kalkıyorum kıvır kıvır :) Ve ısı kullanmamış olmaktan da büyük keyif duyuyorum. Çoğu kişi maşanın daha hızlı sonuç vermesinden dolayı bigudileri sevmez ama ben seviyorum:) Umarım sizde seversiniz bigudileri :)

  D E N I Z
  www.denistil.blogspot.com.tr

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim, ben de ısıl ürünleri ayda yılda bir kullanıyorum artık, o kötü alışkanlığımı terk ettim ve saçlarıma büyük bir iyilik yaptım :) Bigudiler dediğiniz gibi hızlı sonuç vermiyor ama maşalara göre zararsız :)

   Sil
 4. Güle güle kullan bebiiim bütün aldıklarını :* muah !

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim canım :)

   Sil
 5. canım peki bigudiler ile ilgili tüyon var mı? ben hiç kendimde kullanmadım ama merak ediyorum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yoo herhangi bir tüyo uygulamıyorum, ağırlık yapmayan bir saç şekillendirici ürün kullanıp bigudileri sarıyorum :) Saçların doğal dalgası varsa ısıl işlem kullanmana hiç gerek yok, ben uzun bir süredir ısıl işlemsiz saç şekillendiriyorum ve saçlarım bu konuda çok rahatladı, eskisi gibi gür artık, bir ara dökülme problemleri yaşamıştım :(

   Sil