Arama Kutusu

Hurraw! Earl Grey Tea Lip Balm - Organik İçerikli Dudak Bakımı

Petrol sadece Ajda Pekkan'ın şarkısında kalsın, alıp da dudaklarınıza sürmeyin. Emin olun dudaklarımızın petrole hiç ihtiyacı yok. İçeriğinde petrol bulundurmayan, aksine organik ve soğuk preslenmiş yağları ihtiva eden, bergamot çay aromalı Hurraw! Earl Grey Lipbalm ile tanışın.


hurraw-earl-grey-tea-lip-balm-dudak-bakimi
Hurraw! Earl Grey Tea Lip Balmİtalyan Bergamot Portakalı ile hazırlanan çay aromasındaki Earl Grey Lipbalm, doğal içerikleriyle dikkatimi çeken ve sırf bu yüzden merak edip edindiğim Hurraw! markasına ait. Sadece lipbalmlar ile var olan bir marka, dudak koruyucularına özel önem veren böylesi bir markayı da benim gibi lipbalmları fazla seven bir insanın keşfetmemesi imkansızdı zaten.


Hurraw! Earl Grey Lipbalm, başarılı bir dudak koruyucu. Sabah sürdüğümde dudaklarımı gün boyu yumuşacık bulabiliyorum. Geceleri yatarken sürdüğümde sabahları dudak kuruluğundan eser kalmıyor. Oldukça beğendim. İçeriği de harika. Tatlı badem yağı, hindistan cevizi yağı, jojoba yağı, kakao yağı, hint yağı, zeytin yağı barındırıyor. Aroma vermesi içinde bergamot kabuğu yağı bulunyor. Bu yağların hepsi organik ve soğuk preslenmiş.


Bu lipblamı o kadar çok sevdim ki bu sevgimin oluşmasında, düşkün olduğum bergamot aromalı çayların da payı var. Çay aromasını bir lipbalm ile buluşması kulağınıza nasıl geliyor bilemem ama çayları seven biriyseniz bu farklılığı yaşamanızı öneririm. Dudaklarımda çay varlığının hep olması benim çok hoşuma gitti doğrusu.Sanıyorum ki Türkiye'de de satışta ama tüm çeşitleri bulunmuyor diye biliyorum, umarım her çeşidi gelir. 
3$ 'a satılan bu oval lipbalmları eminim ki seveceksiniz. Çünkü gerçekten iyiler.


4 yorum:

 1. Ne zamandır aklımdaydı bu markanın dudak nemlendiricileri ne iyi oldu da gördüm bu konuyu. Hemen bir tane kapacağım kendime :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben çok memnun kaldım, farklı çeşitleri de var ama en çok bu çaylı lipbalm (aromasından dolayı) hoşuma gitti :)

   Sil
 2. acaba yanılıyormuyum bilmiyorum ama sanki ya watsonsta ya da gratiste gördüm ilk gidişimde bakıcam tekrar

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ahh keşkeeee :) Ne yazık ki oralarda henüz satılmıyor, çok nadir satış noktaları var ve her çeşidi de yok, umarım her yere gelir ama biraz pahalı satılıyor, gelirse uygun fiyat politikasıyla gelsin isterim :)

   Sil