Arama Kutusu

Essence 4 Aşamalı Profesyonel Törpü / Essence 4 in 1 Profi Nail File

essence-4-asamali-profesyonel-torpu-essence-4-in-1-profi-nail-file
Essence 4 Asamali Profesyonel Torpu Essence 4in1 Profi Nail Fileessence-4-asamali-profesyonel-torpu-essence-4-in-1-profi-nail-file
Essence 4 Asamali Profesyonel Torpu Essence 4in1 Profi Nail File


"4 Adımda Mükemmel Manikür" iddiasındaki Essence törpü, 4 farklı kısımdan oluşuyor. Bu bölümlerin görevi ise tırnakları kısaltmak , temizlemek, yumuşatmak ve cilalamak.


Uzun bir süredir EcoTools bambu törpü kullanıyorum ve ondan çok memnunum. Çünkü 1$'lık fiyatına rağmen çok iyi iş çıkarıyor. Elimde de uzun bir süreyi yetecek kadar vardı ama artık son 2 tane kaldı. Bulması zahmetli olduğu için kullanması benim için sorun oluyordu, çünkü Türkiye'de her ne kadar Ecotools makyaj fırçaları satılsa da markanın her ürünü satılmıyor. Bir Gratis Alışverişi sırasında, Essence rafında bu 4 farklı tarafa sahip törpü ilgimi çektiği için aldım. EcoTools 'tan daha iyi iş gördüğüne şahit olunca keşke daha çok alsaymışım dedim.


essence-profesyonel-torpu-4in1-ise-yariyor-mu

Evet, hem de bal gibi! Bu kadar memnun kalacağımı bilsem bu törpüden daha fazla alırdım çünkü hangi Gratis'e gidersem gideyim, bu törpüyü artık bulamıyorum. Hatta aynı çıkar umuduyla farklı çeşidini aldım ama bu törpüdeki aynı memnuniyeti onda yaşayamadım.

Essence Törpü 'deki 4 aşamalı kısım sırayla :

1. Aşama : Tırnakları törpüleyen asıl kısım. İşini çok iyi yapıyor. Tırnağı şekillendirme yönü gayet iyi.

2. Aşama : Temizleme kısmı. Törpülenen tırnağı temizleyerek törpü kalıntılarının giderilmesinde yardımcı.

3. Aşama : Yumuşatma kısmı. Törpüyü alırken "bu tarafı işe yaramaz eminim" diye düşünmüştüm. Beni yanılttı. Törpülenen tırnağın sivri uçlarını daha yumuşatarak daha profesyonel törpü yapılmasını sağlıyor.

4. Aşama :  Parlatma kısmı. Kullandığım törpü tırnakları illa ki parlatsın derdinde olmadığım için beklentim yoktu. Ama tırnağa (abartılacak kadar olmasa da) bir parlaklık verdiği doğru.

essence-profesyonel-torpu-4in1-kimlere-gore

Benim gibi az yer tutan ama iyi iş gören tırnak ürünlerini kullanmayı seviyorsanız bu törpüden memnun kalacağınızı düşünüyorum. Essence zaten uygun fiyatlı bir kozmetik markası ama Gratis, eskisi kadar olmasa da arada derede Essence ürünlerinde de indirimler yapıyor. İndirimle almak en uygunu ama normal satış fiyatı olan 5.5 TL miktarı da küçük bir rakam. Tırnak törpülemede verimli bir iş çıkartıyor. Essence 4in1 Törpü 'ye denk gelirseniz almanızı öneririm.


essence-profesyonel-torpu-4in1-kimlere-gore

Eğer tırnaklarınız çok sert değilse, cılız yapıda ise, kırılmaya müsait ise muhtemelen törpünün ilk kısmı (siyah bölümü) size sert gelecektir. Diğer kısımları rahatlıkla kullanabilirsiniz ama ilk kısmı uygularken dikkatli olmanızda fayda var. Bu açıdan size uygun olmayabilir.11 yorum:

 1. Ayyy bugün elime aldım geri bıraktım Gratis'te keşke alsaymışım :) Neyse ki evime yakın alayım bu törpüyü teşekkürler güzel paylaşımın için

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben daha bulamıyorum, bulursanız bir bakın derim, sevdim ben :)

   Sil
  2. dün Adana Optimum'a gittim Rossmann'i keşfetmeye Mersin'de yok maalesef :( Oraya gitmişken Gratis'e de girdim orada vardı aldım henüz denemedim ama senden etkilenerek aldım eminim güzeldir.

   Sil
  3. Umarım en az benim kadar seversiniz, ben uzun bir zaman EcoTools törpü kullanıyordum, Essence bu ürünüyle daha başarılı :)

   Sil
  4. şimdi kullandım ve bayıldımmm gerçekten çok başarılı Gratis'te dün gördüm bugün gidip birkaç tane daha alacağım :)

   Sil
  5. Aaa çok sevindim memnun kaldığınıza, ben ne zaman gitsem farklı törpüler görüyorum ama bunu bulamıyorum, güzel günlerde kullanın

   Sil
  6. Dün Mersin Pozcu Gratiste 2 tane kalmıştı kaptım hemen stokladım. Üzülme ben bulup sana gönderebilirim istersen Mersin'den

   Sil
  7. Düşünmeniz yeterli, teşekkür ederim

   Sil
  8. Rica ederim teklifimde samimiyim

   Sil
 2. canım benım bnde almıştım gratisden hatta renkli olanıydı yeşil mavili falan.dıkkat et boyle şeyleri sık sık kullanma , 2-3 aydaa bir belki ,ben bı kullandım ondan sonra tırnak yüzeyimde sürekli soyulmalar meydana geldi .!:*

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canımcım çok teşekkür ederim önerine, ben de sık sık kullanmamaya özen gösteriyorum haklısın :) :*

   Sil