Arama Kutusu

Modagram Alışverişim - Tangle Teezer Tarak

modagram-com-alisverisim-tangle-teezer-tarak-satisi
Modagram.com Alisverisim Tangle Teezer Tarak


modagram-com-alisverisim-tangle-teezer-tarak-satisi
Modagram.com Alisverisim Tangle Teezer Tarak


Tangle Teezer tarzı tarakları seviyorum, daha evvelinde de bir tane daha vardı ve uzun süredir kullanıyordum, farklı dişli yapısı ile saçları daha kolayca açtığını düşünüyorum. Esasen öyle aman aman muhteşemlikte değil ama alınası bir yapıda. Online olarak Morhipo, Modagram sitelerinde mevcut. Ben de ücretsiz kargo fırsatı olduğu için Modagram 'ı tercih ettim. İyi ki de etmişim zira çok hızlı ve keyifli bir alışveriş yapmış oldum. 


Sipariş ettiğimin aynı günü kargolanması bir harika. Bu kadar hızlı olmasını ummuyordum. Sorunsuzca bir alışveriş yaşadım. Siparişin her aşaması bildirildi, kargo sürecini böylece rahat bir şekilde takip edebildim. Çoğu sitede sadece hesabınızdan kargo durumları takip edebiliyoruz. Ama Modagram'da bir ilk gördüm, an be an kargo durumunu cep telefonuna bildiriyor. Kargonun yola çıktığı günden itibaren eve varma sürecine kadar. "Sayın kullanıcı kargonuz bugün Yurt İçi'yle teslim edilecektir" gibi...


Oldukça memnun kaldığım bir alışveriş oldu. Eğer kargo ücretsiz şekilde Tangle Teezer tarağım evime kadar orijinal şekilde gelsin diyorsanız, bu siteye de bakabilirsiniz. Çeşitlerine göre tarakların fiyatları da değişmekte. Ben Tangle Teezer Tarak için 44.5 TL ödedim, kargoya ise herhangi bir ücret ödemedim.


2 yorum:

  1. Güle güle kullan canım. Ben modagram, zizigo ve missperayı sık sık kullanıyorum kargonun ücretsiz olması hoşuma gidiyor.

    YanıtlaSil