Arama Kutusu

Dove - Çantalı Seyahat Bakım Seti

dove-cantali-seyahat-bakim-seti
Dove Cantali Seyahat Bakim Seti


Dove, farklı çeşitleriyle hazırladığı seyahat bakım setlerini arada satışa sunuyor ve ben de bir Gratis Alışverişi zamanında rafta görüp, beyaz ve gözlü çantasını çok beğendiğim için hiç düşünmeden bu bakım setin alıverdim. İçerisinde yer alan ürünlerden ziyade çantasının beni vurduğunun altını çizmeliyim. Çünkü seyahat zamanlarında bu tarz çantalar çok işime yarıyor. Klasik makyaj çantalarından daha geniş, üstelik fazla yer kaplamayan tarzda olduğu için daha kullanışlı. Hem fırçalarımı, hem makyaj ürünlerimi hem de ufak bakım ürünlerimi rahatlıkla koyup valize yerleştiriyorum. Beyaz olması zaten beni ayrıca cezbetti ama adi kalitede bir çanta olmamasından dolayı kullanım güzelliği sunuyor. Ayrı olarak satılan duş jelinin tekli fiyatına, bu seti çantasıyla birlikte Gratis'in %50 indirimiyle almak oldukça ekonomik bir alışveriş yapmış olmamı sağladı.


dove-seyahat-bakim-seti-kullanalar-icindekiler-fiyati
Dove Seyahat Bakim Seti


Dove Çantalı Seyahat Bakım Seti içerisinde yer alan kişisel bakım ürünleri şu şekilde :

Dove Purely Pampering Coconut Hindistan Cevizi Kokulu Duş Jeli (400 ml) : Bu denli büyük boyutta bir duş jeli çıkması, bu setin fiyatını zaten çıkarıyor. Dove duş jellerine fazla aşina olduğum söylenemez. Daha doğrusu şöyle söylemeliyim, farklı duş jellerini denemek hoşuma gittiği için, markette satılan çoğu duş jelini es geçiyorum. Kokusu hafif ve rahatsızlık vermiyor.Henüz kullanmadığım için yapısı ve etkisi hakkında bir fikrim yok ancak Dove genel beğeniye hitaben ürünler çıkardığı için, orta şekerin altında bir kalite beklemiyorum.

Dove El - Vücut Bakım Kremi Original Body Silk  (75 ml) : Benim için bu bakım kremi nostalji oldu. Çünkü çok eskiden bu kremlerden kullanırdım. Kokusu biraz daha farklılaşmış, yapısı da daha incelmiş. Yapısı hoşuma gitti ama eski kokusunu arar oldum. El kremlerini kullanmayı seviyorum, Dove krem de çantamdaki yerini aldı.

Dove Cream Bar Sabun : Yüz temizliğimi sabunlarla yapmıyorum. Uzun bir zamandır Nivea ve Dove sabunlarını el sabunu olarak kullanıyorum. O açıdan iyi olduğunu düşünüyorum.

Dove Original Deodorant : Yıllardır deodorant kullanmıyorum. O yüzden bu ürün benim işime yaramadı, ben de heder etmeyip, bir arkadaşıma kullanması için hediye ettim bile.


dove-seyahat-bakim-seti-kullanalar-icindekiler-fiyati
Dove Seyahat Bakim Seti


6 yorum:

 1. Ama canım ya dove İSRAİL e ait bir ürün

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba, görüşünüze saygılıyım ama ben kozmetik ürünlerini bu şekilde ayıracak kıstasta değilim. Ona bakarsanız her şeyin başı Amerika ve biz Amerika'ya her şeyiyle özenen ve bol bol Amerikan ürünleri kullanan bir toplumuz :) Sizin görüşünüz size, benim görüşüm bana diyelim geçelim

   Sil
 2. yalnız değilmişim :)
  annem görünce aldığımı "hiç boşuna indirim diye deme çantası için aldığını biliyorum" dedi.zeki kadın vesselam :)

  YanıtlaSil
 3. Dove kokusu bana da nostaljik gelir.Lise yıllarının favori şampuan ve el kremi bu markaydı :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aaa ben de bir zamanlar çok kullanırdım, ilk kozmetikle tanıştığım markalardan birisiydi ^^ Dove hiçbir zaman kötülemeyeceğim markalardan biri, nostaljik kıpırtısı buram buramdır içimde :) <3

   Sil