Arama Kutusu

Bitenler Kulübü #45

Bitenler Kulübü

Bitenlerimi bir kulüpte toplayarak veda ettiğim Bitenler Kulübü 'mün bu sefer 45. kere blogda yer alıyor. Ayrıntılar şu şekilde :

bitenler-kulubu
Bitenler Kulubu


1) Dalin Bebek Şampuanı : Makyaj fırçalarını temizlemek için çoğunlukla bebek şampuanları kullanılıyor. Ben de bu amaçla kullandığım gibi zaman zaman da duş jeli olarak kullanmayı seviyorum.

bitenler-kulubu
Bitenler Kulubu

2) Giovanni Onarıcı Saç Bakım Kremi : Sevmedim, bitmek üzere iken kullanmaktan çok sıkılıp saç serumu kullanmaya devam ettim. Genel olarak başarılı bulmadım. Etiketindeki abartı yazıları gibi bir saç onarıcı değil. Normal bir bakım sağlıyor. Duştan çıkınca saçlardaki etkisini hemen kaybediyor. En azından benim saçlarımda. Tekrar almayı kesinlikle düşünmüyorum. Hakkında daha fazla yorumu ise linkinden tıklayarak okuyabilirsiniz.


3) Yardley Mavi Orkide Duş Jeli : Hafif çiçeksi kokulu bir duş jeli. Duru, Palmolive tarzı duş jellerinden biraz daha iyi kalitede olduğunu düşünüyorum. Bahsettiğim iki marka da çok tuzlu duş jelleri. Tabii Yardley de çok çok iyi bir kalitede değil ama kötü de değil. Duş jelleri banyo ürünleri arasında en sık biten ürünlerden birisi. Gratis alışverişi sırasında farklı bir çeşidini satın almayı düşünüyorum.


4) Skin79 Fragrance Natural Hand Cream - Floral Blending : El kremlerini kullanmayı seviyorum, Floral Blending el kremi çiçeksi olduğunu iddia etse de bana sabunsu bir koku geldi. Bu el kremini koku olarak meyveli olan diğer çeşidinden daha çok sevdim. Kış mevsimi için değil de yaz zamanı el bakımı adına daha uygun.Biten ürünlerim şimdilik bu kadar, darısı bitmek bilmeyen kozmiklere.


2 yorum:

 1. Merhaba,
  Blogunuzla bugün tanıştım ve beğendim, takipçiniz oldum. Paylaşımlarınız faydalı ve güzel.
  Dalin şampuanı bende asıl görevi dışında birçok yerde kullanırım ; Yüz yıkama jeli yerine , Makyaj çıkarmada , ipek şal -eşarp - bluzlerin elde yıkamasında , hassas kazakların elde yıkanmasında. Artı bazen evim mis mis koksun diye yer silme suyuna 1-2 damla eklerim.
  Yeni bir el kremi alacağım ellerim çok hassas soğukta çabuk kuruyup çatlıyor bana güzel sağlam sağlıklı bir marka önerebilir misiniz? ( el ve yüz için )

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel düşünceleriniz için çok teşekkür ederim :) Çok zarifsiniz

   El kremi olarak, Kış İçin En İyi El Bakım Kremleri konusunu yapmıştım, dilerseniz oradan faydalanabilirsiniz. L'occitane ve Bioderma el kremleri özellikle sevdiklerimden :)

   Sil