Arama Kutusu

Benri Makyaj Temizleme Diski - Peeling Etkili

benri-makyaj-temizleme-diski-peeling-etkili
Benri Makyaj Temizleme Diski Peeling EtkiliGratis 'in kendi markası olan Benri 'de farklı kozmetik ürünleri mevcut ve bunlardan birisi de dillere pelesenk olan makyaj temizleme pamukları/diskleri. Bu kadar popüler olarak anılmasının nedeni ise hem uygun fiyata hem de kaliteli dokuya sahip olması. Disk şeklindeki pamuklarda en çok aranılan özellik kullanım sırasında darmadağın olmadan makyaj temizliğine yardımcı olma yönünü iyi yapabilmesi. Açıkçası benim için makyaj pamukları çok da önemli bir yerde değil, çünkü makyaj temizleme pamuklarına karşı özel bir heyecanım yok. İndirimlerde "mutlaka almalıyım, kaçırmamalıyım" demiyorum. Hatta açıkçası pamuk pamuktur benim için, hepsi sıradan malzeme gibi geliyor ama bu Benri o kadar çok seviliyor ki, bu heyecana bazen şaşırmıyorum değilim. Güzellik bloglarında ve Youtube kanallarında adını mutlaka duynuşsunuzdur.


Benri Makyaj Temizleme Diski Peeling Etkili
Benri Makyaj Temizleme Diski Peeling Etkili


Peeling Etkili Benri Makyaj Temizleme Diski, sanıyorum ki Benri 'nin yeni versiyonu ve dokusu çok kötü. Paketin içerisinde 40 adet makyaj pamuğu var. Peeling etkisi diye niye böyle bir gereksiz maceraya girmişler, bunu anlayamadım. Dümdüz üretilseymiş daha iyi olurdu diye düşünüyorum. Çok sert bir dokusu var ve makyajımı çıkarmada cildime verdiği tuhaf his kötü. Ziyan etmemek adına sadece oje çıkarmada kullanmayı düşünüyorum. Ojeleri temizlerken çok yumuşak pamuklar tırnak kenarlarına yapışıp duruyor, böylesi sert bir pamuk bu konuda daha iyi iş görüyor. Marketlerde satılan Lux, Apak, İpek gibi markalardan da pamuklar alıyorum ve Benri ile aralarında muazzam bir fark göremiyorum. İhtiyacım olduğunda o an hangi market yakınımdaysa ondan bakınıyorum.


Böylesi bir pamuğun tek yapması gereken makyajı temizlemeye aracı olmak ama onu bile yapamıyor. Makyaj temizleme adına sert yapısından dolayı kullanışlı bulamadığım için bir daha alacağımı da sanmıyorum.


6 yorum:

 1. temizlik gibisi yok gerçekten bu ürün çok başarılı :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Konuyu okumadığınızı düşündürdünüz bana.

   Sil
 2. Gratis yakında bulunduğum şehirde açılacak yaşasın :)
  Ben Bim'den aldığım pamuktan çok memnunum tavsiye ederim.
  Markasını unuttum ama zaten çok çeşitte yok.
  En son Şok'tan almıştım ama memnun kalmadım dikişsiz olduğu için açılmalar oluyordu.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gratis'in tüm şehirlere bol bol açılmasını çok takdir ediyorum, oh keyfine varın o halde :) Öneriye teşekkürler, ben de kullanıyorum :) Sevgiler <3

   Sil
 3. Ben de övülüyor diye bir indirimde bu pamuğu almıştım, ancak yüzümü fazlasıyla çizdiği için cildimi tahriş etmekten vazgeçip ojelerimi çıkarmak için kullandım. Çok gereksiz bir tasarım olduğunu düşünüyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle hemfikirim, bu tarz maceralara bir pamuk olarak girmesi garip zaten :/

   Sil