Arama Kutusu

Makyaj Fırçası : Bdellium Tools Blending Brush #776

Bdellium Tools Karıştırma Makyaj Fırçası #776
Bdellium Tools Blending Brush #776

makyaj-fircasi-bdellium-tools-blending-brush-776
Makyaj Fircasi Bdellium Tools Blending Brush 776
Bdellium Tools Makyaj Fırçaları 'ndan tek sahibi olduğum, karıştırma vazifesi (Blending Brush) gören #776 numaralı olan bu sarı saplı göz makyaj fırçası. Hem makyajda iyi bir gölgeleme uygulayabiliyor hem de krem farların karıştırmasına imkan tanıyor. Bu makyaj fırçasının bir başka özelliği de antibakteriyel yapıda olması. Marka "Antibakteriyel özellik kalıcı değildir, geçicidir ve kullanımına bağlı olarak bu özellik yok olur" tarzında bir uyarıda bulunuyor.makyaj-fircasi-bdellium-tools-blending-brush-776
Makyaj Fircasi Bdellium Tools Blending Brush 776


Yabancı makyaj bloglarında meşhur Mac 217 makyaj fırçasının uygun fiyatlı alternatifi (dupe) olarak gösteriliyor. Okuduğum yorumlara göre Mac biraz daha yumuşak, Bdellium ise biraz daha dolgun yapıda olmasından başka farklı özellikleri olmadığını hatta görev olarak ikisinin de aynı başarı çıtasında yer aldığının altı çiziliyor. Bana kalırsa Mac ve hatta Sigma 'dan bir parça daha alt kalitede. Ancak başarısı 7$ 'lık uygun fiyatına göre gayet iyi, o konuda hemfikirim.


Bdellium Tools Blending Brush #776, sadece toz farları göz makyajında gölgelendirmek ve birbirine geçişini sağlamak için değil aynı zamanda krem farları kullanmak için de biçilmiş kaftan.


Bdellium Tools makyaj fırçalarının farklı serileri var. Bunlar; Maestro, Studio, Travel ve Bambu. Bu tanıtıyor olduğum makyaj fırçası ise Studio Line serisine ait ve diğer üyeleri gibi sarı ahşap saplı. Böyle sarı renginde olmasını ayrı sevdim, keşke diğer makyaj markaları da böyle canlı renklere fırçalarında yer verse, çünkü fırçaların klasik renkler yerine farklı renklere sahip olmaları bana daha eğlenceli geliyor. Daha önce Bdellium makyaj fırçalarını duymuş ama alma fırsatı bulamıştım. Keşke daha önceden edinseymişim diyorum, zira gayet beğendim. Ayrıca Türkiye'de de satılmakta. Makul fiyatlı olarak bulursanız mutlaka bakının derim. Uygun fiyatına (7$) nazaran performans bakımından memnun ettirici. İyi ki edinmişim diyorum.


makyaj-fircasi-bdellium-tools-blending-brush-776
Makyaj Fircasi Bdellium Tools Blending Brush 776

6 yorum:

 1. real techniquesle karşılaştırırsanız nasıl bir değerlendirme yaparsınız

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba RT blending fırçası elimde olmadığı için bilemiyorum ama RT Blending çok övülen bir fırça değil. Bu fırça ise çok fazla güzel yorum aldığı için tercih ettim, genel olarak markanın çıtası RT ile yakın kalite ama blending konusunda edindiğim gözlemlere göre ondan daha iyi olduğunu dile getirebilirim :)

   Sil
 2. Ilk kez okuyorum bu firca markasindan, ama Mac 217´ye benziyor ve benim her makyajimda gölgelendirmek icin kullandigim firca, o fiyata denenebilir bence blending fircasi gerektiginde :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Fiyatına nazaran başarısı gerçekten güzel, çıtası Mac kadar değil ama hiç de fena değil, eğer edinme imkanın var ise mutlaka bakın derim :)

   Sil
 3. nerelerden bulabileceğimiz konusunda bir bilgin varmı.rengide çok hoşmuş gerçekten :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba, ben iherb sitesiten alma şansı buldum, yorumunuz üzerine internetten bakındığımda N11 sitesinde Güzellik Sepetim isminde bir sanal mağazada var olduğunu gördüm, fiyatları da fena değil, alınabilir kıvamda :)

   Sil