Arama Kutusu

Zoya Ojeleri Yaz Koleksiyonu

* Basın Bülteni

BU YAZ YENİ KOLEKSİYONU VE ÇARPICI RENKLERİ İLE ZOYA OJE

2014 İlkbahar - Yaz Koleksiyonu ile yine Dünya Modası’nın renklerini yaşatan ZOYA’nın cazibesine karşı koyamayacaksınız. Baharda açan çiçeklerin en güzel tonlarını yakaladığı iki koleksiyonu “Awaken” ve “Naturel” ile tanıştığınızda siz de vazgeçemeyeceğinizi göreceksiniz.

zoya_ojeler_bahar_koleksiyonu
zoya ojeler


Yeni koleksiyonunu Nisan Ayı başında satışa sunan ZOYA, soft renkleri sevenleri ve pastel tonlarını tercih edenleri düşünerek yarattığı bu serilerde adeta bahar çiçeklerinin renklerini ellerinize taşıyor.
Soft ve sıcak renkleri sevenler için “Naturel” koleksiyonunda nude tonlarından başlayan renk yelpazesi; gül kurusunun en tatlı tonlarına kadar devam ediyor


Pastel renklerden oluşan “Awaken” koleksiyonunda ise; turuncu, mor, pembe, mavi, sarı ve yeşilin en çarpıcı tonları ile ufak pırıltıların ellerinizde yarattığı renk oyununa bayılacaksınız.


Her sezon çıkardığı birbirinden farklı koleksiyonları ve son moda renkleri ile dikkat çeken ZOYA; Big 5Free(*) özelliği ile sağlıklı ve dayanıklı yapısı sayesinde de kullananların vazgeçemediği alışkanlığı haline geliyor.


Güvenle kullanabileceğiniz, zararsız formüle sahip ZOYA ojenin birbirinden canlı ve güzel renkleri ile sağlıklı ve renkli tırnaklara siz de sahip olabilirsiniz.
(*)Big 5 Free : Formaldehit, formaldehit reçinesi, toluen, DBP ve kamfor madderini içermez


Görünce dayanamayacağınız yeni koleksiyon ZOYA Ojeler; 
Seçkin eczane, kuaför ve bakım salonları ile ve Evoria ve Koopcha.com’da 
Satış noktalarına www.miramaygroup.com 'dan ulaşabilirsiniz

ZOYA ojelerin fiyatı :  36 TL

zoya_ojeler_bahar_koleksiyonu
zoya ojeler


zoya_ojeler_bahar_koleksiyonu
zoya ojeler

zoya_ojeler_bahar_koleksiyonu
zoya ojeler

* Basin Bültenidir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder