Arama Kutusu

Yves Rocher Bakım Ürünleri Online Alışverişim

yves-rocher-online-alisveris-yapanlar-kullananlar

Yves Rocher Online Alışverişim
Yves Rocher Bakım Ürünleri AlışverişimYves Rocher bakım ürünlerini ekseriyetle seviyorum, kullandığım Yves Rocher ürünleri de hazır bitiyorken, bu indirimleri fırsat bilip alışveriş yaptım. Yani son günlerdeki indirimlerden tercihimi Yves Rocher 'dan yana kullanmış oldum. Fakat öyle aman aman etkide bir indirimi yok. Benimkisi sadece bakımsal ihtiyaç. The Body Shop da aklımı cezbetmedi değil ama Yves Rocher 'ı, The Body Shop 'tan daha sevdiğime karar verdim ve YR alışverişi yaptım.☺ TBS 'den iyice soğudum. Mağazasına girmediğim, o ambalajlarını görmediğim sürece uzun solukta TBS almama kararındayım. Çünkü ürünleri hem içerik hem etki olarak o parayı hak eden nitelikte bulmuyorum. Sadece ambalajı güzel diye satın almak da bir yere kadar. Bu alışverişin özel bir indirimi olmamasına rağmen tek iyi yanı alışveriş yapanlara özel bir ruj hediyesi idi.


İşte Yves Rocher Online Alışverişi ile edindiklerim 
ve bir ufak da şikayetim...yves-rocher-bakim-urunleri-kullananlar-online-alisveris-yapanlar
yves-rocher-bakim-urunleri-kullananlar-online-alisveris-yapanlar
Yves Rocher duş jellerini biraz fazla seviyorum, bu yüzden bu sefer büyük büyük boylarını almakla kalmayıp birden fazla edindim. Şampuanlarını ise hiç denememiştim. Onları da denemek üzere sepete ekledim. Aynı şekilde Yves Rocher zeytin yağ sabunlarını da çokça aldım. Yves Rocher zeytinyağlı duş jeli ve zeytinyağlı vücut sabunları son zamanlardaki yeni takıntım <3


Şikayetim ise, gelen hediye ürün olan rujun hem bayata yakın olması hem de renginin çok anneanne rengi olması. Çok baygın, gündelik hayatıma kullanmayacağım sedefli bir boz renk. Hadi renk zevk meselesidir, ama o bayata yakınlık hali ile hediye edilmesi...


Aldığım Yves Rocher Bakım Ürünleri ve Güncel Fiyatları Şu Şekilde :
(tekli fiyatlarıdır)


Yves Rocher Zeytin Yağı Duş Jeli fiyatı 15.90 TL (boyutu 400 ml)
Yves Rocher Zeytin Yağı  Sabun fiyatı 11.10 TL (boyutu 300 gr)
Yves Rocher Yağlı Saçlar İçin Arındırıcı Şampuan fiyatı 14.30 TL (boyutu 300 ml)
Yves Rocher Parlak Kolay Taranan Yumuşak Saçlar İçin Şampuan fiyatı 14.30 TL (boyutu 300 ml)
yves-rocher-online-alisvers-hediyesi-kampanyasi
yves-rocher-online-alisvers-hediyesi-kampanyasi
Yves Rocher, online alışverişte inanılmaz hızlı. Alışverişimle ilgili bu bağlamda herhangi bir problem yaşamadım. Bu paketten hariç yeni bir alışveriş daha yaptım, yani 2. Yves Rocher alışverişi daha. O da yine bakım ürünlerinden oluşmakta fakat birkaç makyaj ürünü de var. Onu da ayrı bir yazıda paylaşmayı düşünüyorum.


10 yorum:

 1. Aldıklarını güzel günlerde kullan ben Yves Rocher'ı daha çok seviyorum özellikle seninde almış olduğun rujları çok güzel:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de Yves Rocher 'ı daha seviyorum :) Ruju almadım aslında, alışveriş yapanlara hediye olarak geldi ama hem rengi hem hafif bayatlığı hoşuma gitmedi :/

   Sil
 2. Duş jeli manyağı biri olarak çok merak ettim duş jellerini.Denemek lazım.Sende güle güle kullan canım:)
  http://sansaafashion.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim, Yves Rocher zeytin yağlı duş jelleri bir harika, öneririm :)

   Sil
 3. Güle güle kullan yenileri güzelim, keske ruj istedigin renkte olsaydi veya bayat gibi olmasaydida baskasina hediye ederdin..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim <3 Keşke ruj öyle olsaydı ama neyse ki hediye gönderim olduğu için umursamıyorum, daha güzelleri senin olsun :)

   Sil
 4. Yves Rocher duş jellerine bayılıyorum.Aldıklarının tümünü güle güle kullan Miskin Kek'im :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canımcım teşekkür ederim <3 Ben de YR duş jellerini epeyce seviyorum :)

   Sil
 5. yves rocher markasını hiç denemedim ve acayip merak ediyorum :) zeytinyağlı ürün dedin mi, ben hemen koşup alırım zaten :) güle güle kullan :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aaa denemediniz mi? :) Ee mutlaka deneyin o halde :) Fiyatları The Body Shop 'tan daha makul, içerik olarak çok iyi olmasa da bazı serileri içerik yönünden de gayet güzel. Zeyintağlı ürünü çok beğendiğim için yeniledim :) Bu alışverişten öncesinden birkaç kere alıp memnun kalmıştım, şimdi bol bol alayım dedim :) Teşekkür ederim, daha güzelleri sizin olsun <3

   Sil