Arama Kutusu

Flormar Fondöten Reborn Fusion Power Foundation Serum

Flormar Serum Fondöten 
Flormar Reborn Fusion Power Foundation Serum

Flormar Reborn makyaj koleksiyonun üyelerinden birisi olan Flormar Fusion Power Foundation Serum Fondöteni 'nin yapısı nasıl? Hangi ciltlere uyar? Başarılı mı? Almalı mı? Uzun bir süre kullanım ile etkilerini daha iyi hissettiğim Flormar Fusion Power Serum fondöteni hakkında tüm yorumlarımı ve gözlemlerimi bu yazıda bulabilirsiniz. 


flormar_fondoten_reborn_fusion_power_foundation_serum_kullananlar
Flormar Fondöten Reborn Fusion Power Foundation Serum
Flormar Reborn Fusion Power Foundation Serum Fondöteni 'nin Olumlu Bulduğum Yanları :

+ Fondötenin ilk dikkat çekici özelliği ambalajındaki damlalık olayı ve yapısının cilt serumu gibi oluşu.

+ Fondöten, yapı olarak çok likit. Fakat kullanım zorluğu yaşatmıyor.

+ Koyu kıvamlı ve ağır yapılı fondöten değil.

+ Kuru ve normal cilt tiplerine hitap ettiğini düşünüyorum.

+ Kapatıcılığının çoğu cilt için yeterli kapatıcılıkta. (Örtücülüğü varla yok arası değil, orta)

Beauty Blender gibi makyaj süngerleriyle uyumu harika. Parmaklarınızla da uygulayabilirsiniz, ciltte kalın tabaka izini yaratmıyor.

+ Ne mat, ne çok parlak. Verdiği etki tam olarak, sağlıkla canlı duran cilt doğallığı. Cilde canlı bir tazelik görünümünü kazandırıyor.

+ Şık cam şişesine sahip oluşu ve damlalık tasarımı farklı.

+ Fiyatını hak ediyor.

Flormar Reborn Fusion Power Foundation Serum Fondöteni 'nin Olumsuz Bulduğum Yanları :

- Ambalajından dolayı bir handikabı var, 20 Spf içeren güneş koruyucu özelliği kısmında. Çünkü fondöten şişesinin ambalajı yönünden baş kısmını açıp damlalıktan almalısınız. Ne yazık ki bu da fondöteni hava ile buluşturduğu için, güneş koruyucu etkisini silip süpürüyor.

- Karma ve yağlı ciltler kısmen sorun yaşayabilir.

- Renk skalası geniş değil. (Sadece 4 renk tonu mevcut)- Flormar Fondöten Reborn Fusion Power Foundation Serum Yapısı -
swatches_flormar_fondoten_reborn_fusion_power_foundation_serum
Flormar Fondöten Reborn Fusion Power Foundation Serum


Genel olarak yorumlarım ise, sarı alt tonlu olmasına rağmen günlük makyajımda tüm yüzüme kullanamıyorum. Çünkü cildime CF10 numarası Classic Beige ton olarak koyu geliyor. Medium  ve üstü cilt tonlarıyla daha uyumlu bulsam da almadan önce Flormar mağazalarından denemeniz daha doğru tercih yapmanızı sağlayacaktır. Fondöten gerçekten başarılı, fiyatını hak eden yapıya sahip.


Hava ile temas özelliği, ambalaj benzerliği ve yapısı ile birebir benzettiğim fondöten Physicians Formula Youthful Wear Spotless Foundation oldu. Ondan daha kokusuz ve daha kapatıcı yanı ile tercih edilebilir duruyor. Ben bu fondöteni, güneş koruyucu özelliği için değil de cildi kurutmayan kapatıcı fondöten olduğu için almanızı öneririm. Eğer güneşten korunmak istiyorsanız da, fondötenin altına bir güneş koruyucu sürmenizi gerekmekte.


Fondötenin serum özelliğinden dolayı, cildi kurutmuyor. Eğer fondötenlerin kurutucu yanından şikayetçi iseniz bu konuda sizi oldukça memnun edecektir. Ambalajının cam olması, sadece şık görüntüsü için değil, muhafaza ettiği ürünü daha iyi bir şekilde koruma açısından da güzel. Flormar Reborn Makyaj Koleksiyonu 'nun özelliği cildi daha canlı göstermek için yardımcı olmak. Flormar Reborn Fusion Power Foundation Serum Fondöteni 'nin fiyatı ise 29.50 TL* Tanıtım Ürünüdür.

8 yorum:

 1. Karma ciltliyim bana olmazmış zaten sevindim diyebilirim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canım evet karma ciltlere çok hitap etmiyor, genel olarak başarılı ama kuru ve normal ciltlere daha iyi etki edecek yapıda olduğunu düşünüyorum :)

   Sil
 2. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba, yorumunuz için teşekkür ederim ama bu kadar linki niye bırakıyorsunuz? Bu yorumlar size hit sağlamaz ne yazık ki, sizi merak eden, yorumu yazdığınız profilinize zaten tıklar...

   Sil
 3. çok merak ettiğim bir üründü çok iyi oldu yazını okumak :)) kolay gelsin

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim sevgiler :)

   Sil
 4. Canım mac face and body ile arasında nasıl fark var ben de karma ciltliyim ama flormar agır gelmedi ikisi arasında kararsızım suan senin de fikrini almak istedim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Mac daha incecik yapılı ve fotoğraflarda çok güzel canlı bir ıslaklık veriyor ama Florrmar Reborn Fusion Power fondöteni de Mac 'e kıyasla daha iyi kapatıcılıkta. Yine de verdiği görüntüden dolayı Mac derim :)

   Sil