Arama Kutusu

Çanta Kahramanı #10: Nob Asetonsuz Oje Temizleme Mendili

nob-asetonsuz-oje-temizleme-mendili

Nob Asetonsuz Oje Temizleme MendiliNob Asetonsuz Oje Temizleme Mendili oje hastalarına özellikle önerilecek güzellikte ve pratiklikte, tırnakları kurutmayan bir oje temizleyici. Pratik kullanımı ile en çok da tatillerde ve seyahat zamanlarında işe yarıyor. Çünkü aseton şişelerinin hem çok iyi ambalajda olmadıklarından (kapakları kolay açılabiliyor, tecrübeyle sabit) hem de hacim olarak çok yer kapladığından (yaşasın mini valizler), bu tarz boyu küçük marifeti büyük kozmikcanlar kesinlikle daha işlevsel oluyor.nob-asetonsuz-oje-temizleme-mendili-kullananlar
nob asetonsuz oje temizleme mendili kullananlar
Nob 'lar ilk çıktığı zaman 1 TL fiyatları vardı, şimdi ise internet sitelerinde ve marketlerde 4TL 'den altında görmüyorum. Bir ürün tutulduğu zaman fiyat artışını desteklemiyor olsam da, bu Nob 'ları başarılı bulduğum gerçeğini değiştiremez. Gerçi, yeni çıkanlarının eski performansta olmadığı da söyleniyor, bu hususu bilemiyorum. Benim gözlemlediğim tırnaktan ojeleri rahatlıkla çıkartıyor ve de tırnak kenarlarını kurutmuyor. Aynı zamanda oje çıkarıcı mendillerde, fazla dikkat etmediğim halde kabın içerisinde kuruma sorunu da yaşatmadı. Yağlı bir ürün olduğu için, parmaklarda bir miktar yağ da bırakıyor. Akabinde ellerinizi yıkarsanız, bu rahatsızlık hafifleyecektir. Ama sizi temin ederim, bu yağ oranı HoneyBee Gardens Asetonsuz Oje Çıkarıcı ları kadar yoğun değil. Bu konuda HoneyBee Gardens 'ın üzerine kimse su dökemez. İlk zaman asetonsuz oje çıkarıcıları kullandığımda yağlı yapılarından dolayı rahatsızlık duymuştum, sonra tırnaklarıma asetonun verdiği zararı engellediği görünce, tırnak bakımı da yaptığını fark edip sever oldum. Yine de Parmex Aseton, sanki her zaman daha kadim dost bu konuda.Bu Arada, Blogda Paylaştığım Bir Diğer Çanta Kahramanım Olan 

nob-asetonsuz-oje-temizleme-mendili-kullananlar
nob asetonsuz oje temizleme mendili kullananlar

4 yorum:

 1. Ne güzel bir ürünsün sen öyle.
  Kutusu çok sevimli oje pek kullanamasam da sırf çantamda olsun diye alırım maksat arkadaş oje çıkardığında yardımcı olmak :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumunuz gülümsetti :) Islak mendili taşımak gibi :) Ben de taşıma açısından çok çok çok sevdim

   Sil
 2. Adsız1/5/14

  Kesinlikle çok kullanışlı, çantaya atmalık ama koyu renk ojeleri temizlerken daha da mahvediyor, o yüzden açık renk ojelerimi temizlerken kullanıyorum ben. (:

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kullandığım zamanları düşündüğümde hep tırnaklarımda açık renklerin olduğunu fark ettim :) Evet olabilir, haklısınız :)

   Sil