Arama Kutusu

Kore Kozmetik Markası Skin79 Ürünleri

kore-kozmetik-skin79-urunleri

Kore Kozmetik Markası Skin79 Ürünleri


Kore kozmetik makyaj ve bakım ürünlerine ilgiliyseniz, Kore 'nin güzellik markalarından popüler ismi olan Skin79 'u da mutlaka duymuşsunuzdur. Skin 79 ürünleri, ambalaj yönünden tüm tatlılığıyla boy göstermekten geri kalmıyor, aynı zamanda da etkili ürünleriyle güzellik düşkünlerinin yakın markajına girmeyi başarıyor. Özellikle de Skin79 BB Kremler, dünya çapında oldukça popüler.


El kremlerini ve canlandırıcı etkideki Skin79 Sue Hydrating Water Mist yüz spreyini kullanmaya başladım bile. Online alışveriş imkanı olan Skin79 ürünlerini daha yakından keşfetmek için Skin79 sitesine ve Skin79 Facebook adresine göz atabilirsiniz. Özellikle de her bir ürünü ayrıntılı bir şekilde açıklaması, kullanım şeklinin detaylıca anlatarak yönlendirmesiyle alışverişinizi daha kolay ve keyifli yapmanızı sağlıyor. Hatta ben bu zamana kadar bu kadar ayrıntı ile müşterinin aydınlatıldığı bir Türk alışveriş sitesine ilk defa rastlıyorum.


Yakın zamanda fotoğraftaki tüm ürünlerin ayrı ayrı incelemelerini 
blogda bulabileceksiniz.


kore-kozmetik-skin79-urunleri
* Tanıtım Paketidir.

8 yorum:

 1. inceleme yazılarınıda merakla bekliyorum özellikle bbkremler çok ilgimi çekiyor.mutlu kalın0.0

  YanıtlaSil
 2. Aloevera jel ve yıkama jelini bayılarak kuulnıyorum. Ama el kremlerini sevemedim:/ Sende güzel günlerde kullan canım.Öpüyorum..

  YanıtlaSil
 3. Adsız6/4/14

  siten çok güzel

  YanıtlaSil
 4. Skin 79 un aloe vera jelini almayı düşünüyorum bu ürünle ilgili yorumlarınızı merak ediyorum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok geciktirdim :( Hemen bu hafta içi yazı planına alıyorum :)

   Sil