Arama Kutusu

Kış Bitmeden Alınması Gerekenler

kis-modasi-kis-aksesuarlari


Kış Bitmeden Gardırop Tamamlamaya Var mısınız ?

Kış Zamanı Stil Sahibi Olmak İçin En Sıcak Yolu Denediniz mi?

Akıllı Alışveriş için Alınması Gerekenler Neler?

Çoğumuz sıcak havaları ve yazı özlesek de moda her zaman kış ve bahar aylarını daha çok sever. Yazın rehavet veren sıcakların gölgesinde kalan moda trendleri, kış zamanları aksesuarlar sayesinde atkılar, fularlar, renkli şapkalar, eldiven takımları, palto ve botlar ile en havalı zamanını yaşar. Sokaklarda çoğu kadın stil ikonu edasıyla attığı adımlarla dolaşır.
kis-bitmeden-alinmasi-gerekenler


Kısa kış günlerini keyfe dönüştürmenin en kolay yollarından biri çoğu kadın için elbette ki alışveriş. Daha önemlisi indirimli alışveriş ! Akıllı bir alışveriş için mağazaların şuara yaptığı sezon sonu %50 indirim fırsatlarını kaçırmamanızı öneririz.

topshop-orgu-kazak-kis-modasi
Stilinize şirin bir hava katmak ya da geek görüntünüzün altını çizmek oldukça kolay. Arkadaşınızla kahvenizi yudumlarken, günlük hallerinizde dağınık ya da yarı toplanmış saçlarınızla uzun kazaklardan hoşlanıyorsunuz Topshop indirimlerinden güzel bir örgü kazak kendinize kapabilirsiniz. Lcwaikiki, Defacto, Mango gibi markaların hem mağazalarından hem de online satış sitelerinden yapacağınız alışverişinize parmaksız eldivenlerden eklemek kış sonu, bahar öncesi için iyi bir tercih olacaktır. Kısa eldivenler, rüzgarlı havalardan ellerinizi koruduğu gibi montunuzun altında şık ve sportif bir görünüm sunacaktır. Bu mevsim yarım, parmaksız eldivenler bizim favorimiz!

kis-modasi-kis-aksesuarlari-fransiz-sapkalari


Bir önceki konumuzdan ilham alıp "Fransız Kadınlarının Stilleri" sizi etkiliyorsa, yan takılan "Fransız Şapkalarını" çok sevdiğimizi itiraf etmeliyiz. Asos gibi uluslararsı gönderim yapan alışveriş sitelerinden kolayca sipariş verebileceğiniz gibi, Mudo, Marks&Spencer, H&M, Koton, mağazalarında da fransız şapkalarını sık sık görebilirsiniz. Özellikle şapkalar konusunda Marks&Spencer gerçekten iyi cevap veriyor.

kis-modasi-boyunluk-salas-giyim-tarzi


Stil ikonu olma yolunda "Salaş Giyim Tarzını" benimsemişseniz büyük uzun atkılar, örgü boyunluklar tam size göre. En önemlisi özgür tasarımlarla rahatlığınız ön planda. İster uzun örgü hırkalarınızın üzerine bir boyunluk geçirin isterseniz şık bir kaşe paltonuzla beraber ışıltılı bir atkı alın. Boyunluklar ve saç bantları her sezon olduğu gibi bu kışın da ilgi odaklarından biri ! Bunun için Tchibo mağazalarına bakmayı es geçmeyin.


kis-modasi-kis-aksesuarlari-ponponlu-buyuk-sapkalar


Asi, eğlenceli ve sevimli  parçalarla çocuk ruhunuzu ön plana çıkarmaya ne dersiniz ? Geyik, ayıcık, tavşan gibi havyan figürlü eldivenler, ponponlu renkli büyük şapkalar ile kışı renklendirmek oldukça keyifli. Özellikle Defacto, H&M, Lcwaikiki gibi mağazalarda 9-10 TL'ye kadar düşen uygun fiyatlarıyla sizi karşılayan kış aksesuarlarıyla kış gardırobunuzu zenginleştirebilir, stilinizi tamamlayabilirsiniz.


Etiket:
1-Topshop 2-Mango 3-Asos 4-Lcwaikiki
5-Mango 6-Defacto 7-Defacto


* Miskin Kek & Kudra

2 yorum: