Arama Kutusu

YoungBlood Eyebrow Brush / Kaş Fırçası

youngblood-eyebrow-brush-kas-fircasi

YoungBlood Eyebrow Brush / Kaş Fırçası

Mineral Kozmetik markası olan Young Blood 'a ait, samur fırçalarından birisi de Eyebrow Brush yani kaş fırçası. Fırçanın kendisinin doğal bir görünümü olduğu gibi, kaş doldurma görevini de doğal bir şekilde yapıyor. Açılı yapısı, kaş doldurmaya çok ideal. Bu açıdan kullanımı rahat. Açılı fırça olması, onu sadece kaş değil eyeliner için de uygun bir fırça haline getiriyor. Bir kaş fırçası eyeliner fırçası da olabilir mi? Tabii ki. Fırçalar tek tip görev için dizayn edilmiş olsa da, tüm makyaj artistlerinin değindiği ortak bir payda var ki, makyaj fırçalarını çok yönlü kullanmamız gerektiği.


Açılı yapısı eyeliner için de gayet uygun. Biraz kalınca olduğundan dolayı, çektiğiniz eyeliner da biraz kalın olabiliyor. Ama ben kullanımını, EcoTools setlerinden çıkan eyeliner fırçasından daha kolay buldum. Bir diğer kullanım alanı ise, gözlerinizin alt hat çizgisine, göz kalemiyle beraber far da uyguluyorsanız, bunun için de ideal uygulanabilirliği söz konusu. Yani hem alt göz çizgisi diplerine far uygulamada, hem eyeliner çekiminde hem de kaş doldurmada etkili bir fırça.


Kullanışlı olup olmadığı kadar dökülme problemini yaşatıp yaşatmadığını anlayabileceğim süredir de kullanıyorum ve tek bir kıl dahi dökmedi. Kaş doldurmada açılı yapısı kolaylık sağladığı gibi Young Blood fırçaların kalitesini de genel olarak beğendiğimi söyleyebilirim. Yurt dışında epey popüler olmasına rağmen ülkemizde henüz değeri bilinmiyor. Eğer keşfetmek istiyorsanız, daha farklı ürünlerinin de yer aldığı Kozmopoli 'ya bakabilir, bu doğal kozmetik markasıyla daha yakından tanışabilirsiniz.youngblood+eyebrow+brush+kas+fircasiHiç yorum yok:

Yorum Gönder