Arama Kutusu

Plaj Ruhlu Far Paleti : Nyx Love in Rio Eyeshadow Palette / Segredos de Giselle

Nyx Love in Rio Eyeshadow Palette
Segredos de Giselle #06


Nyx Love in Rio Eyeshadow Palette, Nyx 'in geçen ilkbahar sezoununda koleksiyon olarak çıkarttığı bir seri ve bu makyaj koleksiyonun özelliği egzotik Rio şehrinden ilham alması. Birbiriyle uyumlu renkleriyle dikkat çeken üçlü mini far paletleri tam 22 farklı çeşit rengi ile her zevke hitap edebiliyor. Hem gündüzleri plaj makyajı için doğal tonlar yer alıyor hem de geceleri Rio gibi rengarenk parıldamayı hedefliyor.


Love in Rio far paletlerinden #6 numaralı olan Segredos de Giselle, pembe/kahve tonlarında. Doğal makyajı benim gibi gündelik hayatınızda tercih edenlerdenseniz, eminim ki bu doğal renkleri bir arada barındıran minik far paletini en az benim kadar sevecekseniz. Her üç far da, sedefli yapıda. Simli değil de sedefli olması benim için harika zira simli farların dökülme problemini ve fazla gösterişli olmalarını, çok sevemiyorum.


nyx-love-in-rio-eyeshadow-palette-segredos-de-giselle
Far paletinin ilk rengi, şeftaliye bakan bir pastel pembe. Ortadaki farın rengi ise, şampanya / bej arasında. Fakat ben her iki farın da gözde aynı durduğunu fark ettim. Her ikisi de aydınlatıcı olarak gayet iyi, ama göz farı olarak renklerin ayırımı gözde pek net değil. Göz pınarlarına, kaş altlarına ve sedefli bir makyaja baz olarak uygulayabilirsiniz. En çok sevdiğim ise, far paletinin en koyu tonu oldu. Harika bir bronz. Sıcak kahverengi tonlarına bayılıyorum. Özellikle kahverengi gözlerle uyumu harika. Göz makyajını gölgelendirmek için çok uygun bir tonda


nyx-love-in-rio-review-eyeshadow-palette-segredos-de-giselle


Farlar yumuşak yapıda hem sürülmesi hem dağıtılması kolay. Kısmen dökülme yapabiliyor, bu oran çok rahatsızlık yaratacak düzeyde değil. Farların kalıcılığı ise, far bazı olmaksızın ortalama 2 saat diyebilirim. Ancak ben artık her göz makyajımda (hatta makyaj yapmayıp sadece göz kalemi bile çeksem) mutlaka bir far bazı kullanmayı alışkanlık hale getirdiğimden, artık farların kalıcılığı benim için sorun olmaktan çıktı. Far bazı kullanarak farların rengini hem daha doygun verebilirsiniz, hem de kalıcılığını arttırabilirsiniz.


swatches-nyx-love-in-rio-eyeshadow-palette


Çantanızda kolay taşınabilen doğal tonlarındaki bir palet her zaman kurtarıcı vazifesinde olacaktır. Günlük makyajınızda hafif tonları tercih ediyorsanız veya iş hayatınızda ağır makyajlardan kaçıyorsanız, bu palet tam size göre. Farklı renk seçenekleriyle NYX stantlarında bulabilirsiniz. NYX, sadece Douglas Parfümeri 'lerinde değil, Rossmann Mağazaları 'nda da satılmakta, Nyx hakkında daha fazla bilgi edinmek ve yeni ürünleri keşfetmek istiyorum diyorsanız da Nyx Türkiye sayfasını takip etmeye başlayabilirsiniz.

swatches-nyx-love-in-rio-eyeshadow-palettenyx-love-in-rio-eyeshadow-palette-reviews

* Tanıtım Ürünüdür.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder