Arama Kutusu

NYX Eyebrow Shaper / Balmumlu Kaş Sabitleyici Kalem

NYX Eyebrow Shaper
NYX Balmumlu Kaş Sabitleyici Kalem


NYX Eyebrow Shaper, kaş şekillendirmeye yarayan bir bal mumu kalem. Kozmetik serüvenim boyunca, itiraf etmeliyim ki ilk defa böylesine değişik bir ürünle tanışıyorum. Bu zamana kadar böyle bir ürünün varlığından hiç haberim olmamıştı.


Kaşları şekillendirmek için yapılan makyajlarda çoğu zaman şeffaf maskaralar kullanılır. Hatta birçok markanın özel olarak ürettiği şeffaf kaş maskaraları da var. Hepsinin amacı, kaşlarımız doldurduğumuzda daha kalıcı bir görünüm elde etmek ve o halini sabitlemek. Aynı görevi üstlenen NYX Eyebrow Shaper 'in diğerlerinden farkı, jel olarak değil de balmumu (wax) içeren bir kalem formunda olması.


Şeffaf plasitk bir kutunun içinde yer alıyor. Kalemin tahta kısmı uçuk pembe renginde ve bir de kapağı bulunuyor. Bu şekilde tasarlanmış olması, makyaj çantasında özellikle seyahat zamanları için harika bir kurtarıcı niteliği kazanıyor.


NYX Eyebrow Shaper 'ın kullanımı çok kolay ve rahat. Kaşlarınızı şekillendirdikten sonra üzerinden 4 kere geçmeniz kafi. İnanılmaz kaş sabitliyor. Balmumun yapısı sizi korkutmasın, son derece hafif. Asla ağır bir his oluşturmadığı gibi öyle bir görüntü de bırakmıyor. Eriyen bir yapısı da yok. Yani kullandıkça erir mi bu kalem sorunu yaşatmaz.

nyx-eyebrow-shaper-review
nyx-eyebrow-shaper-kas-sabitleyici-kalem


Kaşlarınızı hafifçe kendi rengine uygun şekilde doldurduktan sonra, üzerinden Nyx Eyebrow Shaper 'ı birkaç kere (önerim 4) geçmeniz, makyajınıza çok doğal bir etki bırakacaktır. Kaş doldurma işlemini sevmiyorum ama kaşlarımın özgürce dikilmesi hoşuma gitimiyor diyenlere de cevap olacak kolaylıkta. Hem çantada yer işgal etmiyor hem de etkili bir kaş ürünü olduğundan dolayı baya baya sevdim. Tek eksi yanı, kalemin açılma ihtiyacı duyması. Bu yüzden arada kalemin ucunu kontrol etmek gerekiyor. Doğal görünümlü kaşlar hoşunuza gidiyorsa ve kaş ürünlerinde farklı olduğu kadar etkili bir ürün kullanmak istiyorsanız, kesinlikle öneririm.


Nyx ürünlerinin daha farklı yeniliklerini takip etmek için
NYX Türkiye 'ye bakınabilirsiniz.
*Tanıtım Ürünüdür.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder