Arama Kutusu

Ecotools Airbrush Concealer Brush / Kapatıcı Makyaj Fırçası

ecotools-airbrush-concealer-brush-kapatici-fircasi


Ecotools Airbrush Concealer Brush
Ecotools Kapatıcı Makyaj Fırçası
Bambu makyaj fırçaları ile ünlenen ve sevilen güzellik markası Ecotools 'un set içerisinde olmayıp, ayrı olarak satılan fırçalarından birisi de, Airbrush Concealer Brush yani airbrush etkisi yapan kapatıcı fırçası. 

Göz altı kapatıcıları (concealer) uygulamak için dizayn edilmiş bu makyaj fırçası, tıpki ismi gibi airbrush etkisi bırakıyor. Göz altı kapatıcısının çok yoğun şekilde uygulayan fırçaların bıraktığı o kalın tabakayı engelliyor. Yoğun sentetik kılları sayesinde, daha hafif ve daha yokmuşçasına bir görüntü elde etmemizi sunuyor.


ecotools-airbrush-concealer-brushÜstelik sadece kapatıcı uygulamada değil, farları karıştırmada da çok iyi bir blending fırçası ve buna ilaveten aydınlatıcı kullanmak için de son derece uygun, bu alanlarda da başarı veriyor. Özellikle krem aydınlatıcı uygulamalarında başarılı olduğunu keşfettim. Kapatıcı + far karıştırıcı + aydınlatıcı fırçası olarak bir taşla üç kuş vuran ve doğal bir görünüm vermeyi sağlayan bu sentetik yapılı fırçayı, son derece uygun fiyatıyla Gratis ve Watsons mağazalarında bulabilirsiniz.


Markanın doğal imajına uyum sağlayan bir dış paket tasarlanmış. Fırça sade bir yeşil bez koruma kılıfı içerisinde bulunuyor. Ecotools Airbrush Concealer fırçasının fiyatı 10 Lira. Yurt dışı fiyatının $4 olması da gösteriyor ki ülkemizde paralel fiyat satış politikasında. Bu harika ama ah keşke tüm Ecotools fırçalar, ülkemize teşrif etseler. Hatta Ecotools, sadece fırça değil, farklı güzellik ürünleriyle de merak uyandırdığı için yeni ürünlerinin de bir an önce ülkemize gelmesini bekliyorum.ecotools-kapatici-fircasi-airbrush-concealer-brush-


4 yorum:

 1. Bende Ecotools'un setini kullanıyorum ve çok memnunum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Setini ben de edindim, henüz deneyimledim bile :)

   Sil
 2. Ben de gratis indiriminden setini almıştım, ayrı ayrı satılanlar bitmişti.
  Ben de çok memnunum diğer fırçalarından, fiyat-performans açısından başarılı ürünler.
  Hatta yazısını yazmayı düşünüyorum. İndirimler denk getirilip diğer fırçaları da alınabilir.
  http://neselizebra.blogspot.com/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle, fiyatına göre iyi bana göre de :)

   Sil