Arama Kutusu

Golden Rose Mineral Bronz Pudra

golden+rose+mineral+bronze+powder
golden-rose-mineral-bronze-powder

Golden Rose Mineral Bronze Powder
Golden Rose Mineral Bronz Pudra
Golden Rose Mineral Bronze Powder, içinde mikro ışıltıları bulunan ancak yüzde bu ışıltılar belli olmadığı için makyajınızda hem kontür amaçlı hem bronzer olarak kullanabileceğiniz, açık ve koyu tonun bir arada bulunduğu pudra yapılı bir bronzer. Pudranın toplamda 01, 02 ve 03 numaralarında 3 farklı bronz renk seçeneği bulunuyor ve tanıtıyor olduğum 02 numaralı olan orta rengindeki bronz pudra.

golden+rose+mineral+pudra+kullananlar
golden-rose-mineral-pudraParaben içermeyen bu pudranın yapısı oldukça yumuşak. Yumuşak yapılı pudralar genelde tozutma sorunu yaşatmasına rağmen bu konuda rahatsız edici şekilde toz toz uçuşmuyor. Bronzer olarak makyajınızda hafif bir şekilde uygulamak doğal bir görüntü vereceği gibi, kontür amaçlı kullanımı da oldukça ideal. Sadece yüz makyajınızda değil, dekolte için de bronz görüntüyü vermek istiyorsanız rahatlıkla kullanabilirsiniz. Rengini güzel veriyor oluşuyla birlikte yapay bir görüntü de bırakmıyor. 13 gram boyutunda ve şeffaf ambalajı sade & şık bir görüntüde. Ambalajının şeffaf oluşunu sevdim zira makyaj yaparken ürünleri açmadan görebilmek, (özellikle) sabah makyajları için oldukça pratiklik sağlıyor. Bazı pudraların ambalajları, açılıp kapanma kısımları sert olduğu için zorluk yaşatabiliyor, böyle bir problem oluşturmadığı gibi sağlamlık yönünden de gayet iyi ölçüde.


Ben en çok kontür amaçlı kullanıyorum ve bu haliyle gerçek anlamda beğendiğim bir pudra oldu. Golden Rose Mineral Bronze Powder fiyatı 25.50 TL. Her yerden temin edebileceğiniz gibi Golden Rose Store sitesinden de satın alabilirsiniz. Üstelik bu sıra, 25 Lira ve üzeri alışveriş yapanlara, öpücüklü Kiss makyaj çantası hediye. Bakınmak istiyorsanız şurayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.


golden-rose-mineral-bronze-powder-swatches
* Tanıtım Ürünüdür.

6 yorum:

 1. Golden Rose da fiyat konusunda uçtu! Yerel bir markada ki bu fiyat olmuş mu yani :/ Sırf bu yüzden ojesi hariç hiç birşeyini almıyorum :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aslında genel olarak pahalı bir marka değil, Eyeliner, göz kalemler, ruj gibi ürünleri sürekli uygun fiyatta. Flormar ve Pastel bronzerlar da aynı fiyat aralığında, takip edip indirim zamanları gayet alınabilir kıvamda :)

   Sil
 2. allıklarındada bu renge benzer var ben terracotta allıklarının iki tanesini kullanıyorum 06 ve 03 muhteşemler öneririm 15liraya gelmişti bana hayranlarımın o allıklarının denemenizi öneririm=)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim önerinize, dediklerinizi bir gün bakınmak üzere not ettim. Stardust serisinden bir tane allık elimde var ve seviyorum ben de :)

   Sil
 3. Adsız17/11/13

  BU allıkların kapları mı değişti?bende kullanıyorum ama böyle kap değil :S

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba, ne yazık ki bilemiyorum

   Sil