Arama Kutusu

Down Under Naturals / Fruit Kicks Hacimlendirici Şampuan

down-under-naturals-fruit-kicks-hacimlendirci-sampuan


Down Under Naturals Şampuan
Fruit Kicks Nar Özlü Hacimlendirici Şampuan

Down Under Natural's ailesinin Fruit Kicks Nar Özlü Hacimlendirici Şampuanı, ufak ve tam ambalajlarıyla boy gösteriyor. Ufak boylarını Gratis'te olduğunu biliyorum, diğer mağazalarda gözüme pek çarpmadı. Hacimlendirici şampuanın saçlara hacim namına hiçbir katkı sağlamıyor. Hacime hacim katan bir şampuan değil ve bu anlamda bana göre başarısız. İçerisinde SLS bulunuyor, sülfatsız bir şampuan değil. Saçları sertleştirici etkisi çok yoğun yok, buna rağmen yumuşatma yönü de zayıf. Bu şampuanın en tatlı yanı, o şirin kokusu. Fark edilir başka bir özelliği yok ne yazık ki.


SLS içeren şampuanlara kıyasla, çok kötü bir şampuan değil, ama kayda değer, saçlara katan pek bir artı yanı da yok. Sadece duş esnasında yaydığı meyveli kokusu hoş.


Ne yazık ki, benim bir daha kullanabileceğim bir etkide şampuan olamadı. Uygun fiyata, pek çok mağazada bulabileceğiniz gibi internet satış sitelerinde de yer almakta.
- Down Under Naturals Fruit Kicks Hacimlendirci Şampuan İçerik -
down-under-naturals-fruit-kicks-sampuan-kullananlar
2 yorum:

  1. Gratis' e her uğradığımda bu şampuan gözüme çarpıyordu ama bir türlü almak kısmet olmadı. Almamakla iyi etmişim desene :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Hiçbir artı yanını göremedim :) Sıradan. Acil durumlarda, tatillerde yük olmasın niyetine ufak boyluları alınabilir, tek iyi yanı bu

      Sil