Arama Kutusu

Arm&Hammer Beyazlatıcı Diş Macunu

arm+hammer+dis+macunu+yorumlar

Arm&Hammer Beyazlatıcı Diş Macunu
Arm & Hammer Diş Macunu, 3 tona kadar beyazlatıcı özelliğine sahip ve kullandıkça fark ettim ki bu etkisi sözde değil, düzenli olarak kullanıldığında 3-4 gün içinde dişleri beyazlatıyor. Sigara içen bir insan olmasam da, iflah olmaz bir kahve müptelası olarak emin olduğum bir durum var ki, kahve dişleri sarartmada iyi bir müttefik. Ağız bakımında diş beyazlatıcı macunlara ara ara yöneliyorum. Arm&Hammer Diş Macunu, ilk kullanımda etkisini gösteren bir macun değil, ancak düzenli kullanımdan sadece bir kaç gün sonra, başarıyla beklentileri karşılayıp diş beyazlatıcı özelliğini gösteriyor. İddiasını boşa çıkarmıyor. Kabartma Tozu içeriyor, zaten dişleri beyazlatan en önemli yanı da bu özelliğinin olması.


Benim dikkatimi çeken özelliği fazlaca bir ferahlık veriyor oluşu, fazlacadan kastım o kadar keskin bir freshlik ki diş fırçalama süresini birazcık kısaltmama neden oluyor. Genel olarak, vaadini başaran bir macun, dişleri beyazlatma etkisi gözle görülür oranda, eğer florür & karbonat ikilisiyle bir sorununuz yoksa alıp deneyimleyebilirsiniz. Özellikle 3 gün içinde dişlerimde gözle görülür bir beyazlatma yaşayayım isteğiniz varsa öneririm.


*  *  *

Arm & Hammer ürünleri Gratis, Watsons ve Rossmann Mağazalarında satıldığı gibi yetkili eczanelerden de temini mümkün. Ayrıca Arm & Hammer Facebook sayfasından ve KozmoKlinik sitesinden de yenilikleri takip edebilirsiniz.
* Tanıtım Ürünüdür.

6 yorum:

 1. büyük hevesle aldım ama bende işe yaramadı colgate triple action bile daha iyi beyazlattı

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ona bakarsanız Signal white now diş macunu da daha etkili. fakat dediğiniz ve benim dediğim, anlık olarak daha güçlü etki gösterip sonrasında o etki yok oluyor. Kişisel tercihim, bu macunların hepsinde yer alan flörürsüz kullanmaktan yana. Ağırlıklı olarak florürsüz kullanıyorum :)

   Sil
 2. Bende bir kahve tiryakisi olarak beyazlatıcı diş macunlarının pek çoğunu denedim ancak bahsettiğiniz oranda bir fark göremedim hiç birinde.. bu diş macununu mutlaka deneyeceğim.. oldukça faydalı bir post olmuş ellerinize sağlık..
  http://melisinneverland.blogspot.com/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben sırf kahve lekeleri için Plus+White diş macununu almıştım. Hiçbir etkisini göremedim. Arm Hammer dünyanın en iyi macunu belki değil, ama beyazlatıyoruz iddiasını başarıyor en azından (3 gün kullanımdan sonra bende etkisini gösterdi)

   Sil
 3. Crest de cok basarili beyazlatma konusunda :)

  YanıtlaSil