Arama Kutusu

Alix Avien Keçe Uçlu Eyeliner / Black Eyeliner Pen

alix-avien-kece-uclu-eyeliner-kalemi


Alix Avien Keçe Uçlu Eyeliner
Alix Avien Black Eyeliner PenAlix Avien keçe uçlu eyeliner olan "Black Eyeliner Pen" silik siyah rengi yerine net bir siyah rengini rahatça veriyor, bunun yanı sıra kolay kullanım sunuyor.  Genelde, keçe uçlu eyelinerlar kullanmayı tercih etmiyorum, nedeni ise bu zamana kadar kullandığım çoğu keçe uçlu eyelinerda yaşadığım siyah rengini net veremez halleri. Makyajda soluk siyah rengine fazla tahammül edemiyorum. Ancak Alix Avien Black Eyeliner Pen, beni şaşırttı. Sandığımdan daha üstün bir performansı var.


alix-avien-black-eyeliner-penUç kısmı, tam ideal kalınlıkta. Ne çok ince ne çok kalın. Bu hali ile eyeliner kalınlığına istediğim ölçüde karar verebiliyorum. Eğer eyeliner sürmede çok becerekli değilseniz, eliniz çok yatkın değilse, çektiğiniz eyeliner ya istemediğiniz kadar kalın ya da ince oluyorsa, bu kalemi kesinlikle tavsiye ederim.


alix-avien-black-eyeliner-pen-swatches


Hem net olarak rengini veriyor, hem kolay bir kullanım sağlıyor. Kalıcılığı ise, ilk eyeliner çektiğimde 1-2 dakika kurumasını bekleyip üzerinden tekrar çekiyorum. Bu hali ile gözlerimde gün içinde akma yapmadı. Çok sevdim. Hatta bana kalırsa, bu zamana kadar kullandığım Maybelline ve Essence markalarından daha üst performansı var. Alix Avien Black Eyeliner Pen, gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim ürünler arasında yerini aldı. alix-avien-kece-uclu-eyeliner8 yorum:

 1. Aaa süper :)) Ben şuan bir arkadaşımın hediye ettiği Catrice keçe uçlu kalemi kullanıyorum ve o da beni şaşırtmıştı .Aynen dediğin gibi yanaşmıyordum bu tarz kalemlere,hep silik soluk durduklarından renk vermediklerinden. Geçen gün Maybelline precise eyeliner peni de ekledim listeme,bir de bunu ekleyeyim madem.Elimdeki Catrice bitince Tr.de alternatif bunlara bakarım :) Nası pratik oluyor ama çekmesi di mi yaa :)) Kuyruk bile güzel yapıyorum hehehh ..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Catrice benim aşırısı merak ettiğim markadır, güle güle kullan! :) Evet eyeliner kuyruğu yapmada çok etkililer, silik olmayınca da tadından yenmiyor :)

   Sil
 2. Sağol deneyeceğim, ben zaten severim Alix Avien ürünlerini:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Renk verişi gayet güzel, denemenizi öneririm :)

   Sil
 3. Loreal'in Carbon Gloss'u kadar başarılı mı?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İtiraf etmeliyim ki, o benim hayatımın eyelinerı. Bu yüzden yerini kimselere veremem ^.^ Ama keçe uçlu eyeliner kıstasında bu tanıttığım gayet iyi, hatta şu ana kadar kullandıklarım içinde en iyisi diyebilirim. Maybelline, Essence ve Flormar'ı solluyor açıkçası :)

   Sil
 4. Cok guzel renk veriyor gorldugu kadarıyla ama su kece uclu eyelinerların uclarının cabuk kurumaları yuzunden sans veremiyorm :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Özellikle dikkat edeceğim ne kadar zamanda bu sorunu yaşatacak diye, hatırlattığınız iyi oldu :)

   Sil