Arama Kutusu

Golden Rose Luxury Rich Color Lipgloss 03

golden+rose+luxury+rich +color+lipgloss

Golden Rose Luxury Rich Color Lipgloss 03


Golden Rose, Luxury Rich Color serisindeki 03 numaralı lipgloss, sıcak bir açık pembe renginde. Ambalajında coral-pembe arası dursa da, dudağıma sürdüğümde pembe rengini daha net gösterdi. Diğer tanıttığım 13 numaralıdan biraz daha farklı, daha lipgloss havasında. Diğerini likit ruj formuna daha yakın bulmuştum. Aynı zamanda renk veriş olarak da diğerine kıyasla daha az, ama genel olarak dudaklarımın rengi biraz koyu olduğu için açık renk rujlarda bunu çok yaşıyorum. Dudaklarımda rengini vermesi için 2-3 kat kadar sürdüm, haliyle biraz yapışkanlık olayı arttı. Rengi çok tatlı durmasına rağmen, itiraf etmeliyim ki 13 numaralı kırmızıyı daha da çok sevdim. O tek sürüşte yoğun renk verdiği için tek kat uygulama yetiyor, böylece yapış yapış ağırlık olmuyordu.


golden+rose+luxury+rich +color+lipgloss+swatches+03Alınabilir ölçüde, ama aşk yaşayacağınız ölçüde değil. Ambalajının dizaynı alıştığımız lipglosslardan daha farklı, ence geniş. Ben bu halini sevdim. Süngerli aplikatöre sahip. Süngeri bir sorun yaşatmamakla beraber, ben biraz daha sert yapıda olmasını yeğlerdim. Kokusunu şıpsevdi tarzı şekerli sakızlara benzettim, hafif hafif o kokuyu alabiliyorsunuz. Tadı da o şekilde. Dudaklarını yeme hastalığına sahip kesimdenim ne yazık ki, bu yüzden ruj tatları konusunda gürmeyim ^^  
(bu huyumu yenmeye çalışıyorum)Kırmızısına daha da bayıldığım bu seriyi, pek çok yerden bulabileceğiniz gibi Golden Rose Store 'dan da edinebilirsiniz. Golden Rose Luxury Kırmızı Lipgloss yazımı okumak için şuraya tıklayabilirsiniz.golden+rose+luxury+rich +color+lipgloss+03* Tanıtım Ürünüdür.

6 yorum:

 1. Bu rujları sırf ambalajı için alabilirim, çok beğendim <3

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Rujların ambalajları farklı :) Ben de ilk gördüğümde şirin buldum :)

   Sil
 2. Bu renk de çok hoşmuş kırmızıyıda sevdim ikisinide alıcam galiba ;)))) çok güzel bilgiler paylaşıyorsun ürün konusunda cevapsız sorum kalmıyor ;)))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim, ne tatlı bir yorum yazmışsınız böyle <3 :)

   Sil
 3. it's beautiful! :)

  YanıtlaSil