Arama Kutusu

Golden Rose Cat's Eyes Liner

golden-rose-cats-eyes-mat-eyeliner

Golden Rose Cats Eyes LinerGolden Rose, ipince uçlu ve mat yapılı yeni bir eyeliner çıkardı, göz makyajında eyelinersız yapamayanların, kalın eyeliner çekiyorum ama inceltemiyorum diyenlere cevap verecek nitelikte. Fakat eğer benim gibi, eyelinerı daha kalın uçlu fırçalar ile çekmeye alıştıysanız, bu ince uç size biraz zorluk yaşatacaktır. Ben tek hamlede bu kadar ince uçlu eyelinerları çekemiyorum. Fakat siz bu konuda üstüme tanımam diye haklı havanızı atıyorsanız, tam sizin isteğinize göre.


golden-rose-cats-eyes-mat-eyelinergolden-rose-cats-eyes-mat-eyeliner


Golden Rose Cats Eyes Liner, ilk sürüldüğünde yapısı parlak duran gloss havasındaki eyeliner gibi, fakat 1-2 dakika içerisinde matlaşıyor. Benim bu eyelinerda en sevdiğim tarafı, renk yoğunluğunu çok güzel vermesi oldu. Daha önce kullandığım Deborah 'ın da bu tarz ince eyelinerından daha başarılı, çünkü o rengini tek seferde bu kadar net veremiyordu.


golden-rose-cats-eyes-liner


Benim kişisel deneyimim ise, ben bu kadar ince uçlu eyelinerları çekmede zorlanıyorum, benim kullandığım yol ise, kirpik diplerimi belirginleştirmek. Kolay eyeliner çektiğim bir ürünle çekip, ince uçlu eyeliner ile kirpik çizgisini belirginleştiriyorum.


mat-eyeliner-golden-rose-cats-eyes-eyelinerBenim Golden Rose makyaj ürünlerinde fark ettiğim bir ayrıntı var. Eskiden ürünlerinde, kimyasal bir koku hakim olurdu ve her kullanışımda o yoğun kokuyu fark ederdim. Şimdi ürünleri daha başarılı, o kokudan ciddi oranda azalma gözlemledim.


Eyelinerı ince çekmek istiyorum, hem hızlı kurusun, hem mat yapılı olsun, hem de bunlara ilaveten fiyatı da alabileceğim ayarda olsun diyorsanız Golden Rose Cat's Eyes Liner deneyebilirsiniz.


Her yerden bulma olanağı olduğu gibi Golden Rose Store internet sitesinden de tıklaraya satın alabilirsiniz. Üstelik indirimli fiyatı çok uygun, 6.65 TL:
golden-rose-cats-eyes-liner-swatches
* Tanıtım Ürünüdür.

6 yorum:

 1. Acaba watsonsdad indirimli mi yoksa sadece sitesine mi özel :) ben çok seviyorum eyeliner ı :)))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba, Watsons kataloğundan bakınabilirsniz varsa orada, ne yazık ki bilgim yok :)

   Sil
 2. Evde cok eyelinerim olmasa gidip alacagım bir urundu . İndirime girerse alabilirim ama :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok ince uçlu eyelinerı çekmede ben becerekli değilim :( Bu konuda iyiyseniz, rengini tek hamlede veriyor :) Tek sorunu, dün gözlerim sulandığında fark ettim ki su görünce akmaya çok meyilli

   Sil
 3. selamm blgun çok çoookk tatlııı kii :))
  ya ben bu golden roselardan aldım hiç kullanamıyorum alışmışm kalın uçlu diplinera .
  ama matlık konusunda iyi .kullanabilenler için tavsiye ederim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Sinem, tatlı sözün teşekkür ederim, ben de yorumunla birlikte blogunu keşfetmiş oldum. Blogunu neden bu kadar geç keşfetmişim acaba diye düşündüm ilk gördüğümde, çok keyifli ^^

   Ben de çok ince uçlu eyelinerları kullanamıyorum, hemfikirim seninle :)

   Sil