Arama Kutusu

Yaz Modasının En İyi 5 Trendi!

yaz-modasinin-en-iyi-5-trendi


Bu yaz modasının en göze çarpan 5 trendinden ilham alabilirsiniz! İşte sizler için hazırladığımız yaz modasının ilham alınası 5 trendi!
Baskılı Şortlar : Baskılı kıyafetler, sadece yazın değil geçtiğimiz kışın da en zirve zamanını yaşadı. Yazda da etkileri sürüyor, tabii ki daha efil efil halleriyle, şortlarda varlığını devam ettiriyor. Basklılı şortlarla en iyi uyumu yakalamak o kadar kolay ki, rahat bir bol tshirtünüzü üstünüze geçirmeniz kafi.


Göbeği Açık Kısa Üstler : Bu yazın trendlerinden birisi olan göbek dekoltesini, göbeği açık üstlerle taşıyabilirsiniz. Özellikle salaş kesimli olan yarım göbeği açık üstlerin daha da moda olduğunu hatırlatalım! Biraz cesaret işi olduğu kesin. Eğer sıkı bir göbek ortada yoksa, Hadise 'nin düştüğü hataya düşmeyi denemeyin bile.


yaz-moda-trendleriDantel Ayrıntısı : Tiril tiril elbiseler içinde dantel ayrıntısı, meraklıları için geri döndü. Şortlarda veya çoraplarda bu ayrıntıyı kullanarak hem zarif hem feminen dokunuşu hissedebilirsiniz.


Deri Elbiseler : Ah, deri elbiseler yaz günü olur mu? Evet, bu yaz çok moda. Özellikle açık renkli olan deri elbiseler revaçta olsa da canlı renkleri de tercih edebilirsiniz.


Sırt Dekolteli Elbiseler : Dekoltenin en zarif şekli olan sırt dekoltesi modanın en göz alıcı durumundayken, stilinizle birleştirerek gündelik hayatınızda, özellikle rahat kesimli elbiselerle kullanabilirsiniz. Zarif mi, dramatik mi yoksa çarpıcı mı ? Sırt dekoltenizle nasıl görünmek istiyorsanız stilinize o şekilde uyarlayabilirsiniz.* Miskin Kek & Kudra


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder