Arama Kutusu

Wet 'n' Wild ColorIcon Palette in Lust

wet-n-wild-lust-far-paleti

Wet n Wild Coloricon Lust EyeShadow Palette
Wet n Wild Far Paleti - Lust


Wet n Wild, uygun fiyatı ve kozmetik dünyasında özellikle far paletlerinin güzelliği ile ünlenen bir drugstore markası. Far paletleri meşhur olsa da ColorIcon serisi farları, diğer far paletlerine göre benim sevgimi kazananlardan olamadı.

wet-n-wild-drugstore-lust-far-paleti


Farların yapısı pigment bakımından sorunsuz. Paletin içerisinde toplamda 6 renk far bulunuyor. Farlar renklerini güzel veriyor ancak farların yapıları çok sert. Wet n Wild markasının diğer far paletlerine kıyasla oldukça sert yapıda. Ama beni paletten daha uzaklaştıran, dökülme yapmaları oldu.

Özellikle mat farları, kireç yapıda. Bol bol dökmeler yaptığı gibi, diğer farlarla kolay karışmıyor. Göz makyajında dökülen far görüntüsünden ve mat farlarının kireçli yapısından hariç, herhangi bir sorun çıkarmıyor. Renklerin birbirleriyle uyumlu olsa da güzel karışamıyor.

Kötü bir far paleti değil. Ancak ambalajının kalitesiz tarafını farların yapısıyla unutturamamış bir palet. Olmazsa olmaz, her makyaj çantasının içerisinde olmalı ayarında görmüyorum. Çok sevemedim. Makyaja yeni başlayanlar için, farklı renkler bir arada bulunsun tadında orta sevgi ile yol alınabilecek bir far paleti.


swatch-wet-n-wild-coloricon-lust-eyeshadow-palette


swatch-wet-n-wild-coloricon-lust-eyeshadow-palette4 yorum:

 1. Ama renkler süpeeeer tam benlik :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Renk olarak başarılı bir far paleti :)

   Sil
 2. wuhuuu bayildim pigmentasyona ama haklisin her guzelin bir kusuru olurmus diger paletler gercekten daha cok seviliyor (: ellerine saglik canim yine harika bir yazi olmus ♥♥

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tanımın tam isabet, kusurlu güzel :)

   Sil