Arama Kutusu

Plaj Modası : Yaza Uygun AksesuarlarPlaj Aksesuarları

plaj-aksesuarlari-yaz-sapkalari


Plajın Olmazsa Olmazları Büyük Şapkalar !


Yaz Sonu İndirimlerinden Faydalanmanın Tam Zamanı.. 


Tarzınızı oluşturmak için aksesuarlar çarpıcı bir yol. Farklılıklar, ayrıntılarla mümkündür. Sade bir plaj elbisenizi hasır şapkalar, renkli sandaletler, şeffaf plaj çantalarıyla kombinlereyerek trendi yakalayabilirsiniz. Rengarenk geçen bu sezon plajların gözdesi şapkalar oldu. Eğer hala büyük yaz şapkalarından edinmediyseniz, yaz sonu indirimlerinden faydalanmanın tam zamanı.

plaj-aksesuarlari-yaz-sapkalariFeminen bir şıklık katan şapkalar, hiç bu kadar altın devrini yaşamamıştı desek yeridir.
Defacto, Lcwaikiki, Oysho, Mudo, H&M, Mango, F&F  uygun fiyatlı şapkalar edinebileceğiniz mağazalardan. Collezione da uygun fiyatlı olarak özellikle şeffaf plaj çantalarıyla bu kervana katılıyor. Güçlü bir ses getiren şeffaf çanta modası, 2013 Sonbahar sezonunda da devam edecek.

plaj-aksesuarlari-yaz-canta-modelleri


Neon Akımını plajlara taşıyan marka ise Marni olarak görünüyor. Çantalara bütçe ayırabilenler için Marni, çizgilerin ve neon renklerin harmanı tasarımlarla göz doldurdu. Uygun fiyatlı alternatifi ise Mudo. Pull&Bear ve Me Crea plaja eğlenceli tarzı yansıtanlardan. Lacoste spor bir şıklık sağlarken, Mango herzaman ki gibi klasik ile modern çizgileri birleştiriyor.

plaj-aksesuarlari-yaz-cantalar


Marks & Spencer da Mango kadar modern trendleri şıklıkla plaja taşıyanlardan. Mağazaların büyük yaz indiriminden faydalanmak için oldukça iyi bir zaman. Seçimlerinizin tarzınızla bütünlük sağlaması, bu kadar seçenek arasında size tek kalan.

plaj-aksesuarlari-yaz-sapka-modelleri


Tercihiniz hasır şapkalardan yana ise kuşkusuz ki H&M dikkatinizi çekmiştir. Plajın bohem kızı mı olmak istiyorsunuz? Dantel ayrıntılı beyaz plaj elbisenizi hasır şapkalar ve kahverengi sandaletlerle kombinlemek sizin için. Sallantılı bileklerinizi ya da otantik küpelerinizi takmayı unutmayın. Retro bir görünüm için ise büyük şapkalardan daha iyi bir yol olamazdı. Yüksel bel bikininiz ile kırmızıları ve siyah&beyaz çizgileri bol bol kullanın. Bu konuda Mudo kırmızı büyük şapka favorimiz. Ya da Hermes ve DeFacto ile de kolaylıkla plajın retro kızına bürünebilirsiniz.


Güneşin renkleriyle tarzını tamamlamaktan çekinmeyin çünkü baştan çıkarıcı renkler 2013 Sonbahar Sezonu için de kapıda. Parlak renkler, kontrast uyum ve çizgileri stilinize uyarlayarak, plaj trendlerini yakalayabilirsiniz.
Etiket:
1. F&F Moda // 2. Lalu // 3. H&M // 4. Collezione // 5. Boyner
6. Lacoste // 7. Marks&Spencer // 8. Mudo // 9. Mudo 
10. Oysho // 11. Beymen 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder