Arama Kutusu

MeMeMe Kozmetik Lila Göz Farı / Kir Eyeshadow

mememe-drugstore-kozmetik-goz-fari

MeMeMe Cosmetics Eyeshadow 04 Kir
MeMeMe Kozmetik, bir İngiliz drugstore markası ve tıpkı Revlon gibi, Wet n Wild gibi Türkiye 'ye gelmesini beklediklerimden. Kalitesi yoğun bir marka değil, ama bazı ürünleri şaşırtıcı derecede güzel çıkabiliyor. Ben MeMeMe markasının kalitesini, Türkiye'den bulabildiğim drugstore markaları arasından NYC ile eş değer oranda olduğunu düşünüyorum.


MeMeMe 'nin 04 numaralı Kir ismindeki bu göz farı, pastel tonlarında bir lila rengi. Leylak renginin çok çok uçuğu da denebilir. Tekli olarak MeMeMe farları genel olarak gayet iyi iken, bu farın renk verişi neredeyse hiç yok. Göz makyajınızda kendini belli etmesi için ancak bir far bazı ile bunu sağlayabilirsiniz, far bazsız kullanımı imkansız. Kaldı ki, daha rengini vermede başarılı olamayan bu farın bir de 8 saat kalıcı özelliğe olduğu sahip deniliyor ki, bu kısım külliyen yalan.

mememe-drugstore-kozmetik-goz-fari


Kir farı, renk veriş olarak sınıfta kalsa da, MeMeMe 'nin tekli farlarından başarılı olanlar kalbimi çalmayı başardığı için, başarısız bir farını göz ardı edebilirim. Ben vakti zamanında MeMeMe 'den büyük bir set aldığım için tekli fiyatını hatırlayamıyorum, ancak bir drugstore ürünü olduğu için son derece makul fiyatlıdır.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder