Arama Kutusu

Cyrene Kozmetik / Aloe Vera Yüz Bakım Toniği

cyrene-kozmetik-cilt-bakim-tonik


Cyrene markasının  Pure & Natural ismindeki Aloe Vera özlü bu yüz bakım toniği, alkol ve paraben içermemesiyle dikkat çekiyor. Tonik kullanmayı sevmiyorum, zira alkol maddesi çoğu toniğin içinde olduğu için karma cilde sahip olsam dahi fazla kurutucu geliyor. Bu yüzden toniklerle mesafeli bir ilişkim var. Cyrene, alkol içermediği için benim gibi tonik sevmeyenlerin deneyesi bir ürün.


Cyrene, İstanbul 'da üretimi olan bir Türk markası. Kullandığım toniğinde beni en şaşırtan, sağladığı yumuşaklık olur. Gerginlik veren ve kurutan toniklere nazaran, yumuşatma yönü oldukça güzel. Cildi yumuşatarak bakım yapıyor. Normal, karma ve yağlı her 3 cilt tipinin de rahatlıkla kullanabileceği bir tonik ayarında.


Kokusu, bana hastane koridorlarından sızan serum kokusunu anımsattı. İçeriğinin %100 doğal olduğu ambalajın ön yüzünde yazıyor, ancak doğal içerikli ürünler hiçbir kimyasal zararlı içermiyor demek değildir, sadece yüksek dozajlı kimyasal yerine alternatifli daha masum maddeler yer alıyor demektir. İçeriğine baktığımda fazla zarar vermese de toksik maddelerin yer aldığını görüyorum. Diyebilirim ki, muadil markaların toniklerine göre içerik olarak en az zarar verici yapıda. Aloe Vera, içeriğinin en başında olduğuna göre, gerçek bir aloe vera yoğunluğunda. Cildi yumuşatıcı yapısı Gliserin (glycerin) ile etkisini gösterirken, Aloe Vera ile de tahrişliği önleyici yatıştırıcı özelliği ortaya çıkıyor.


Cyrene Aloe Vera Yüz Bakım Tonik, 200 ml boyutunda ve fiyatı 19 Lira. Alışveriş yaptığınız tutar ne kadar olursa olsun kargo ödemediğiniz Lila Kutu 'dan temin edebilirsiniz.


Tonik kullanımını, temizlenmiş bir cilde bir pamuk yardımı ile günün istediğiniz saatinde yapabilirsiniz. Cildi yumuşattığı için, makyaj öncesi kullanımda bir sıkıntı yaşatmıyor. Ayrıca, yaz zamanı daha ferahlatıcı şekilde kullanmak için, kendi sitesinde uygulandığı gibi buz kalıplarına döküp dondurarak da cilt bakımınızda kullanabilirsiniz.


Eğer siz de Cyrene ürünlerini kullananlar arasında yer almak istiyorsanız, Lila Kutu sponsorluğundaki şurada yer alan linkteki Şartsız Hediye Çekilişi 'mize katılarak deneme şansı bulabilirsiniz.

cyrene-yuz-bakim-tonik-kullanimi* Tanıtım Ürünüdür.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder