Arama Kutusu

Yarı Değerli Taşlar ve N'ore Fashion Jewelry

nore tasarım yarı değerli taşlar

N'ore Fashion Jewelry
Mercan Taşı - Jade Taşı - Oniks Taşı
Yarı değerli doğal taşlarla yapılan, tüm metal parçalar ve gümüş küpe iğneleri 18 ayar mikron altınla kaplanan böylece renk değişiklikleri ve kararma sorunu olmadan uzun süre ışıltısını koruyarak yıpranmasının önüne geçen N'ore Fashion Jewelry ile stilinize uyumlu aksesuarları keşfedebilirsiniz. Mizu ve Mecrea alışveriş sitelerinden bakınabileceğiniz gibi mail adreslerine özel tasarım isteklerinde de bulunabilirsiniz. (info@nore.com.tr)

Mercan rengindeki setin özelliği, beyaz jade taşı vücudun temizleyen özelliğinde olup ruhtaki ağırlığı azaltıyormuş ve benim asıl sevdiğim mercan taşı da kararlılığın simgesi olup bereket getirildiğine inanılıyormuş.


nore tasarım yarı değerli taşlar


Siyah olan kolye, bileklik ve küpeden oluşan set ise yine uçlarında mercan taşları bulunuyor ve esas siyah kısmını oluşturan değerli taşlardan biri olan Oniks taşından oluşuyor ve korku, kaygı gibi negatif duyguları dengeleyip enerji veriyormuş.

Sade ve şık tasarımlı ; mercan, turkuaz, ametist, oniks, akik, aventurin ve daha nice doğal taşla hazırlanan N’ore yarı değerli mücevherlere bakınmak ve daha çok bilgi almak isterseniz ;


N'ore Fashion Jewelry Instagram* Tanıtım Ürünüdür.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder