Arama Kutusu

Wet n' Wild Color Icon Eyeshadow Palette in Vanity

Wet n' Wild Color Icon Eyeshadow  Vanity Palette
Wet n Wild Vanity Toprak Tonları Far Paleti

wet-n-wild-color-icon-eyeshadow-palette-vanityWet n' Wild kozmetik markasının Color Icon far paletlerinden Vanity, doğal ve toprak tonlu sıcak renklerin hakim olduğu bir far paleti. Toplamda 6 renk var ve renk olarak hepsi birbiriyle uyumlu. Eğer yabancı Youtube kanallarını ve bloglarını takip ediyorsanız Wet n' Wild far paletlerinin ne kadar üne kavuştuklarını şahit olmuşsunuzdur. Amerikada çok hayranı olduğu gibi giderek namı dünyaya yayılıyor.


Paletin en büyük artısı, rengini vermede özellikle fiyatına nazaran iyi olması, doğal tonlar renkler içerdiği için gündelik kullanıma uygun (hatta koyu renklerle gündüz makyajı geceye de rahatlıkla dönüştürülebilir) ve paletin kullanışlı ambalajı sayesinde seyahatlerde koca koca paletleri almak yerine harika bir alternatif oluyor. Ancak taşıma anlamında kolaylık sağlıyor gibi gözükse de, ambalajının fazla ucuz ve kırılmaya müsait oluşu nedeniyle, biraz zorluyor. Keşke biraz daha iyi bir paketleme olsaydı.

wet-n-wild-vanity-toprak-tonlari-far


Palette yer alan 6 renk iki kısımdan oluşuyor. Sol taraftaki farlar (1-2-3 ile numaralandırdıklarım) mat yapıda. Sağ taraftaki farlar (4-5-6 ile numaralandırdıklarım) frost yapıda.


Mat Farlardan ;

1 Numaralı Far : Kırık beyaz, krem renginde.

2 Numaralı Far : Hafif bir hardal sarısına kaçan bej renginde.

3 Numaralı Far : Sıcak tonlu koyu bir kahverenginde.

swatch-wet-n-wild-color-icon-vanity-eyeshadow-palette


Frost Farlardan :

4 Numaralı Far : Şampanya renginde.

5 Numaralı Far : Altın sarısı renginde.

6 Numaralı Far : Bronza çalan bir çikolata kahvesi.

swatch-wet-n-wild-color-icon-vanity-eyeshadow-palette


Wet n Wild far paletlerinden diğer çeşitleri olan Walking on Eggshells Far Paleti , bundan daha başarılı. Onun yapısı daha kremsi. Bu paletin farları, üstün kalitede değil. İlk kullanımda dahi toz toz olma durumu var, üstelik kullandıkça da toz toz olma durumunu arttırarak sürdürüyor. Fakat bu tozutma oranı, çok büyük rahatsızlık oluşturacak boyutta değil.

Bu paletlerinin en ün yaptığı nokta ; fiyat / kalite açısından başarı sağlaması. Fiyatları Amerika'da çok ucuz, ki zaten  4-5 $ fiyatlarına nazaran bu denli kullanışlı ve pigmentli olduğu için çok seviliyor.

Paletin kapak kısmının şeffaf olmasını seviyorum, hızlı bir makyaj öncesi hangi farı seçeceğim konusunda zaman kazandırıyor. Farların kalitesi, fiyatını baz alırsanız güzel ama normal şartlar altında çok çok kaliteye sahip değiller. Bana göre, olmazsa olmaz bir far paleti değil.


Wet n Wild, henüz Türkiye 'de yok. Ancak NYC geldi ise, 
Mazhar Alonson gibi benim hâlâ umudum var.
2 yorum:

  1. Hahaa benim de hala umudum vaaaar, Watsons,Gratiiiis duy sesimiziii !! :))

    YanıtlaSil