Arama Kutusu

Revigen Şampuan ve Revigen Saç Kremi Yorumları

Revigen Şampuan Kullananlar  Revigen Şampuan Yorum
revigen-sampuan-sac-kremi-yorumlari

Revigen Şampuan ve Revigen Saç Kremi YorumlarıRevigen Şampan ve Revigen Saç Kremi bir süredir kardeşim tarafından kullanıldığı için yorumları rahatlıkla aktarabilirim. Revigen şampuanın en büyük artısı, saç kremi de beraberinde olan 2si1 arada türünde bir şampuan olmadığı halde, sanki içerisinde saç kremi de ihtiva ediyormuş gibi saçları yumuşatma özelliği sunması oldu. Beraberinde Revigen Saç Kremi de kullanınca, yumuşaklık etkisi çok daha güçlü oluyor.


Revigen Şampuan ve Saç Kremi 'ni bir arada kullanırsanız, duştan sonra saçlarınızın daha kolay açıldığını göreceksiniz. Şampuanın kirden ve yağdan arındırma özelliği gayet başarılı. Saç Kremi ise, çok yoğun katı yapıda olmaması yönünden iyi, çünkü bu ideallikteki yapısını daha kolay kullanabiliyorsunuz. Saç Kreminin ambalajı da tüplü olduğundan, pratiklik sağlıyor.


Şampuanın köpürme oranı orta seviyede, ne çok az ne çok yoğun. Benim için tek olumsuz noktası SLS içermesi oldu. Revigen şampuanlarının asıl iddiası, saç dökülmesini durdurucu yönünde. Ancak SLS içermese idi, bu konudaki iddiasını daha merak içinde değerlendirebilirdim. Eğer siz bu konuyu dert etmiyorsanız, muadillerine göre tercih edilesi bir şampuan. Ferah kokuya sahip olan Revigen "Saçınızı Baştan Çıkartır" sloganı ile dikkat çektiği gibi, aynı zamanda bir Türk markası olduğunu da not düşmek gerek.
Revigen Şampuanlarının satış fiyatı ise Lila Kutu 'da 18.90 Lira
Revigen Saç Kremi 'nin satış fiyatı ise Lila Kutu 'da 22 Lira.*Tanıtım Ürünüdür.

1 yorum:

  1. http://hepimizegerek.blogspot.com

    Sizi de bloguma beklerim

    YanıtlaSil