Arama Kutusu

10 Etkili Durulanmayan Saç Bakım Maskesi / Osmo Wonder 10

Osmo Effects Wonder 10 Leave-in Treatment
Osmo Wonder Durulanmayan Saç Bakım Maskesi

Durulanmayan saç kremi değil, durulanmayan bir saç maskesi olan  Osmo Effects Wonder 10 öyle sevgimi kazandı ki.. İsmi gibi 10 etkili ve saç bakımında kullandığım ürünlerin tek başına yerine geçerek şu andaki liderlik konumuna sahibi oldu bile. 


Osmo, bir İngiliz saç bakım markası. Farklı saç tipleri ve bakımlarına özgü pek çok çeşidi ile göz dolduruyor. Durulanmayan ve keratin içerikli bu saç maskesinin neler yapabildiğine değil, neler yapamadığına değinsem benim için daha kolay bir sıralama olacak, zira saç bakımıyla ilgili tüm ihtiyaçlarıma cevap oldu.


osmo-wonder-10-durulanmayan-sac-maskesi
Genel olarak üstlendiği görevlere değinecek olursam;

1) Kuru ve yıpranmış saçları onarır.

2) Saçları besler ve korur, saçların daha parlak görünmesini sağlar.

3) Fön ve maşanın verdiği ısının zararlı etkilerinden korur.

4) Yumuşak, ipeksi ve daha kolay şekil alabilen sonuçlar yaratır.

5) Renk koruma kompleksi içeriri, boyalı saçlarda rengi daha uzun süre canlı tutar.

6) Saçlara hacim ve hareketlilik kazandırırı.

7) İnanılmaz kolay tarama sağlar, düğümlenmiş saçları koparmadan kolayca açar.

8) Elektriklenmeyi önler, bukleleri kontrol altında tutar.

9. Hem doğal hem de yapay saçları güçlendirir. 

10. Saç uçlarındaki kırıkları onarır, pürüzsüzleştirir.


osmo-wonder-10-durulanmayan-sac-maskesiSaçlarımı yıkıyorum, havlu ile nemini aldıktan sonra saç bakımıma girme ritüelimi tek bir üründe gerçekleştiriyorum, o da bu durulanmayan saç maskesi. Her kullanımda sonuçtan oldukça memnun kalıyorum. En güzel yanı, buklelerimi bir saç şekillendirme ürünü kullanmadan saç bakım ürünüyle daha belirgin hale getirebilmem oldu Saç bakımı için kullandığım bir ürünün saç şekillendirici olarak görev görmesi harika. Gün sonunda, saçlarımda hiç yağlandırma yapmadı. Ama eğer sizin saç tipiniz yağlanmaya çok müsait ise, çok yoğun olmamakla birlikte saçlarınızda birazcık yağlandırma yapabilir. Saçlarımda elektriklenme problemi çok yaşamasam da, saçlarımı daha pürüzsüz, daha yumuşacık, daha ışıltılı ve daha bakımlı bir görünüme kavuşturdu. 


Bu ara, yurt dışında bir hayli popüler olan Macadamia Natural Oil markasının aynı işlevi gören durulanmayan kremini kullanıyordum , ama diyebilirim ki Osmo açık ara farkla bu konuda daha iyi. Saç bakımı için gittiğim kuaförlerin yaptığının aynısını yaptı. 250 ml 'lik olduğu için bir çırpıda nasıl bittiğini anlamadığınız ürünlerden değil. Şişesi çok şık bir görünüme sahip, mor yazılarla siyah renkte, ancak koyu olduğundan içinde ne kadar kaldığını göremiyorum. Ambalajı spreyli, saç bakım ürünlerinde sprey her zaman kolaylık sağlıyor. Ayrıca sprey kısmının ucunda, harici bir koruma kapağı da bulunuyor. Bu da, tatillerde yanınızda götürmek istediğinizde valinizde sorun çıkartmasını engelliyor.


Ciddi ciddi favorim oldu. Saçtaki bütün sorunlarla mücadele edebiliyor. Ki zaten, yabancı kaynaklı yorumlara baktığınızda ne kadar sevildiğini görebilirsiniz. Şiddetle öneririm. Özellikle uyguladıktan sonra çektiğim föne şaşırdım. Kuaför fönü! Türkiye ithalatçısı Bilenler Kozmetik. Daha fazla detayına göz gezdirmek isterseniz şuraya tıklayarak sitesine ışınlanabilirsiniz. Hızlı bir şekilde saçlarınıza etkili bir bakım yapmak istiyorsanız bu durulanmayan saç maskesini kesinlikle öneririm.osmo-wonder-durulanmayan-sac-maskesi* Tanıtım Ürünüdür.

2 yorum:

 1. Adsız9/10/13

  tek kelime ile mükemmel bir ürün!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaab, aynen katılıyorum :)

   Sil