Arama Kutusu

Lila Kutu ile Revigen Şampuan & Revigen Saç Kremi

Lila Kutu Revigen Şampuan Revigen Saç Kremi


Lila Kutu Revigen Şampuan Revigen Saç Kremi

Revigen Şampuan
Revigen Saç Kremi


Revigen , Lila Kutu 'da bulabileceğiniz markalardan birisi ve saç dökülmesinde etkili çeşitleri ile göz dolduruyor. Saç dökülmesiyle baş etmek için kan dolaşımını arttırarak ve vitamin & minarel desteği ile de saçı besleyerek hem saçların o donuk halini siliyor hem de saç dökülmesinin önüne geçiyor. 

Lila Kutu, görebileceğiniz gibi 2 kutu gönderdi. Neden? Lila Kutu 'lardan biri size, biri bana. 

Şu anda ; Kamelya.Com Çekilişim, DermoMarket Çekilişim ve Şartsız SaatiniYarat Çekilişim devam ettiği için (tıklayarak ulaşabilirsiniz), bu çekilişlerin hemen ardından kendi yapacağım güzel bir çekilişte hediyelerden birisi, hiç açmadan saklayacağım Revigen Şampuan + Revigen Saç Kremi olacak. Çekiliş çok yakında...

Lila Kutu 'ya bakınmak için
burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.


4 yorum:

 1. BEN ŞİMDİDEN YORUMUMU YAPSAM,ÖNERİMİ YAPSAM,MAİLİMİ VERSEM DE ÖNLERDEN YER KAPSAM BU ŞAMPUANLARI ALSAM,SAÇLARIM DÖKÜLMESE NASIL OLUR:))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok kısa zamanda çekiliş gelecek :) Sevgiler

   Sil
 2. belirtmemişsin ama aynı zamanda türk bir firma :-) bana deneme boy çıkmıştı sevdim çekiliş olursa katılırım garanti :-)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba, teşekkür ederim düzelttiğiniz nokta önemli, unutmuşum dalgınlıkla :) çekilişler bitince yapacağım en kısa zamanda

   Sil