Arama Kutusu

Kalça Sıkılaştırıcı Dolgu Etki Yaratan Şekillendirici / DermoLab

popo büyütme kremi dermolab


Dolgu Etki Yaratan Kalça Bölgesi İçin Şekillendirici
DermoLab Rimodellante Glutei
Buttocks Reshaping Treatment


Özellikle kalça bölgesi için, kaldırma etkisi ile cilt dokusunu yeniden şekillendirmeye yardımcı olan ve böylece daha sıkı kalçalara sahip olmayı sağlayan DermoLab bu konuda oldukça iddialı. Çünkü formülü güçlü. Cerrahi müdahalelerde kullanılan Hyaluronik Asit dolgusu içeriyor. (hyaluronic acid nano vector)


Peki Nedir Bu Hyaluronik Asit ?

Doku şekeridir, yani dokudaki suyu tutandır. Cildin kolajen ve elastin lifleri arasında bulunur. Bilhassa yaşlandığımızda yokluğunun farkına varırız, çünkü kırışıklıklar ve sarkmalarla bizi yüz üstü bırakır. Bunu dışarıdan hem estetik operasyonlarıyla hem de destekleyici ürünlerle alabiliriz. Çünkü FDA onaylı olduğu için, güvenli bir yöntemdir. Esneklik kazandırdığı için, hem kırışıklıklar üzerinde etkilidir hem de cilt şeklini korumaya yardımcı olur.

Patentli içeriği ile anti-aging etkisi artıran DermoLab Vücut Şekillendirici, sağladığı dolgu etkisi ile kalça bölgesini şekillendirilmesine büyük bir katkıda bulunuyor. Yani bir yer çekim savaşçısı. Aynı zamanda, bir vücut nemlendiricisi olduğu için de, vücut bakımınızı yaparken şekillenmenize fayda sağlıyor.


Kullanımı Nasıl ?

Sadece 8 günde +25%  daha sıkı, daha dolgun kalçalar için, yukarı doğru dairesel hareketlerle problemli bölgenize masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Önerilen uygulama tavsiyesi ise, günde 1 veya 2 kere.


Nereden Bulabilirsiniz ?

Dermolab, Deborah Milano 'nun cilt ve vücut bakım bünyesi, yani Deborah Milano kozmetik markasının satışta olduğu her parfümeride bulabilirsiniz. Watsons, Gratis gibi mağazaların raflarında yer almakta. Fiyatı 85 Lira.


Zaten düzenli olarak spor yapıyorum. Sporun gücüyle birleşecek olan kremin etkisinden, bu konuyu güncelleyerek değineceğim

popo büyütme
* Tanıtım Ürünüdür.

2 yorum:

  1. Tatlim bu urunu kullanim sonrasi memnun kaldin mi acaba ne kadar sure kullandin bide :))

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Açıkçası kayda değer bir etki gerçekleştirmedi... :/

      Sil