Arama Kutusu

Pembe Simli Allık / Flormar Pretty Allık P112

flormar pretty compact blush p112

Flormar Pretty Allık P112
Pembe Simli Allıkİçerisinde küçük simler bulunan oldukça canlı bir pembe tonundaki Flormar P112 Allık, makyajınızda yoğun bir sim bırakmıyor. Tek seferde dahi rengini cömertçe verebiliyor. Ki bu allıklarda en aranılan nokta. Bir allık fırçasıyla uygulayarak dağıttığınızda, tıpkı üstteki fotoğrafta durduğu gibi simleri daha hafif bir parlaklık sağlıyor, Fark ettiğim bir nokta var ki, gün ışığında allığın rengi biraz daha kırmızıya dönerken, normal ışıkta bildiğiniz pembe renge bürünüyor.

flormar allık p112


Ambalajı fuşya renginde, ambalaj yönünden biraz basit bir tasarıma sahip olsa da gramajı olarak 14 gr olduklarından evladiyelik tadı söz konusu, zaten ne kadar kozmik bir bünye olursanız olun, allığı bitirebilene ödül verilmeli. Tozlaşma sorunu öyle rahatsız edecek boyutta değil. Kalıcılık ise, benim tenimde allıklar neredeyse tüm gün kalabildiği için bu konuda sıkıntı yaşamıyorum ancak Flormar'ın allıklarının ortalama üstünde bir performansa sahip oldukları bir gerçek.

Pretty Compact Allıklar, toplamda 8 çeşit ve P1122 'den hariç bulunanlar P111, P113, P114, P115 ve P116. Bunlardan 2 'si (P115 ve P116), çift taraflı rengindeki allıklar, diğerleri ise tek renk. Flormar Pretty Compact Allık fiyatı ise 10.5 Lira, fiyatına göre verdiği renk yoğunluğu başarılı. Kampanya zamanlarında daha da uygun fiyata edinebilirsiniz.

flormar pretty compact allık renkleri


2 yorum:

  1. bende de var bu renk. Şeker kız candy allığı diyorum ben buna :)

    YanıtlaSil
  2. Aklımdaydı bu allık, gerçekten çok hoşmuş. :-)

    YanıtlaSil