Arama Kutusu

Konuşan Clutch Çantalar!

clutch canta modelleri

Clutch Çanta Modelleri
Clutch Moda
Geçtiğimiz sezonun en hit moda akımlarından biri olan Clutch Çantalar form değiştirdi !


Gerek kullanım kolaylığı sağlaması gerek diğer askılı çanta modellerinin yaşattığı sırt ve omuz ağrılarından bizi uzak tutması gerekse de zariflik sembolü haline gelmesi ile bir çok kadının çanta tercihi Clutch Çantalar 'dan yana. Şık bir elbisenin en büyük tamamlayıcı aksesuarı kuşkusuz ki Clutch Çantalar. Buna itirazımız yok. Ancak artık renkli ve eğlenceli tasarım çizgileri olan Clutch Çantalar da gün içinde bizimle rahatlıkla sokağa çıkabiliyor.

Moda dünyasının merkezinde yerini iyice sağlamlaştıran Clutch Çanta Modellerine geçtiğimiz aylarda yenileri eklendi. Öncesinde Clutch Çantalar bize sadece gece dışarı çıktığımızda, bir davete gittiğmizde ya da katıldığımız akraba düğünlerinde, akşam yemeklerinde eşlik ediyordu. Artık ezber bozuldu.


Sophia Webster 'den Konuşan Clutch Çantalar!


clutch+çanta+modelleri


Sophia Webster eğlenceli hayal dünyasını tasarımlarına yansıtabilen, renklerle oynamayı seven, fütüristik çalışmaları ile ilgileri çeken, modanın ikonik isimlerinden biri. Özellikle puantiyeli ayakkabı modelleri ile göz doldurdu. Şimdi ise zengin hayal dünyasını bu Clutch Çantalarla birleştirdi. Konuşma Balonu şeklinde olan Clutch Çantalarının her birinin ayrı mesajları var. Bu çantalar; modaya, gününe, kıyafetlerine biraz eğlence katmak isteyenler için isabetli bir seçim olacağa benziyor. Model Cara Delevingne'nin "touch my clutch" çatasıyla verdiği muzip poz ise çantaların tanıtım fotoğrafı oldu.
* Miskin Kek & Kudra

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder