Arama Kutusu

Boğa Burcu Kadını Nasıl Giyinir ?

boga-burcu-kadini-giyim-tarzi

Boğa Burcu Kadınları Nasıl Giyinir?

Boğa Burcu Kadınlarının Giyim Tarzları Nelerdir?

Boğa Burcu Ünlülerin StilleriBoğa Burcu Kadınları, güçlü ve pastel tonları bir arada kullanmayı çok severler, modaya yansıttıkları stil de ağırlıklı olarak bu yöndedir. Onun için sihirli kelime "uyum" dur. Güçlü ve pastel renkleri kullanırken, gösterdikleri özen uyumsuz olmalarına imkan veremeyecek ölçüdedir zaten. Renklerden en çok sevdiği mavi ve sarıdır. Sakinlik ile ilham verici çizgisi, bu 2 renkle daha çok belirir. Bir Boğa Kadınını baştan aşağıya pespembe, tüylü , kabarık ve abartılı bir kıyafet içerisinde görüyorsanız, bilin ki Boğa size şaka yapıyor. Doğada en uyumlu renkleri şıp diye seçebilen doğuştan kabiliyetli bir kadından söz ediyoruz. Tıpkı karakteri gibi huzur veren yatıştırıcı tarafı, moda dünyasındaki stili ile şekil bulduğunu gözlemlemek zor değil. Dengeli, zarif, uyumlu ve huzur verici seçimleriyle birleşen güçlü tarzları onu daha özellikli kılar.Klasik tarzına kendilerini yakın bulurlar. Ancak klasik tarzının günlük kıyafetlerde yarattığı fazla ciddi hali kırmak adına, modern dokunuşlarla yeniden şekillendirmeye bayılırlar. Asi ve çok karamsar renkleri tercih etmemeye çalışırlar. Çünkü bu onları yansıtmaz. Onlar için renk önemlidir, kendilerini daha doğal tonların hakim olduğu bir aralıkta bulurlar. Mavi ve sarının her tonu, biraz kahverengi geçişler onları yansıtan tonlardır. Ne giyerse giysin, hatta bu bir gecelik bile olsa kalitesine önem verirler. Para konusunda sorun teşkil etmiyorsa, modanın en lüks markalarından giyinmeyi sever. Eğer para konusunda ciddi sıkıntıları var ise, bu konuda mantıklarını elden bir an bile olsun bırakmaz, gözlerini bu uğurda karartmazlar. Çünkü mantık onlar için, modada bile seçimlerini belirleyendir. İndirim zamanları büyük bir sabırla bekler, nerede hangi marka % kaç indirime girmiş, büyük bir sabırla takip etmeye başlar.


boğa burcu kadini unluleri


Sessiz görünen Boğa Kadını, çarçabuk sinirlenerek dünyayı karşısındakine dar eden karakterde asla değildir. Anlayışlı olmanın daha ne kadar çıtası yükseltilebilir sorusuna en iyi cevap, tipik bir Boğa Kadınının sabrı olacaktır. Aşk ilişkilerinde de aynı sabrı ve kuvveti gösterirler. Ancak altını çok iyi çizmek gerekir ki, sabrı ve sukuneti elden kolay kolay bırakmayan Boğa Kadını, sonusuza kadar sizi tolere etmez. Sizin de fedakarlıklarınızı görmeli, yaptıklarınızdan etkilenmeli ve dünyadaki değerini ona hissetirmelisiniz. Çölde su aramak, sonsuza kadar aşk kapılarını size körü körüne açacağını düşündüğünüz bir Boğa Kadını 'nı aramaktan, emin olun daha kolaydır. Boğa 'nın sabrı, sizin ona hissettirdikleriniz kadardır. Eğer onun aşkını kazanmışsanız, dünyanın en şanslı erkeği ödülünü kazanmışsınız demektir, tebrikler. Hem evine/düzenine düşkün, hem size bağlı hem de bunların yanı sıra tutkulu olmanın en derinliğini size tattıracak olan bir Boğa Kadını ile yaşayacağınız ve keşfedeceğiniz çok şey vardır demektir. Kendilerine en sinir oldukları dönem, düşkün olduğu yemeklerin onlara acımasızca kalori olarak dönüştüğü o anlardır. Neden dünyanın en güzel tatlıları bu kadar kalori yüklü ? sorusunu sık sık kendilerine sorarken yakalayabilirsiniz. Giyinmeyi sevdikleri için, kilo almayı hiç sevmezler. Ancak yemek onlar için bir aşk olduğundan, bu aradaki dengeyi kurmakta zaman zaman zorlanırlar.


boga-burcu-kadini-giyim-stili


Salaş giyinme tarzı Boğa Kadını 'na göre değildir. Şıklığı sadelikle tamamlayan, klasik tarzı günlük hayatına modern dokunuşlarla yer vermeyi seven Boğa Kadınları, sade kıyafetlerini şık ve kıyafetine nazaran daha güçlü renkte bir ayakkabı ile tamamlamayı sever. Ayakkabılara olan özel düşkünlüğü inkar edilemez. Zarif kıyafetlerini seksi ayakkabı kombini ile tamamlamaya bayılırlar. Bu yüzden ayakkabı seçimlerinin ne kadar etkileyici olduğunun çevresi farkına varmakta gecikmez.


Detayları sevdikleri için, aksesuarlar onların giyim tarzlarını zenginleştirir. Ancak abartılı duruşu ile kıyafetin önüne geçen fazla gösterişli takıları sevmedikleri için, dikkat çekmek yerine kıyafetlerinde yakalamak istedikleri o uyumun peşine düşmeyi yeğlerler. Giyimlerinde mutlaka doğanın esintisini taşırlar.


Boğa Burcu Kadınlarından Ünlü İsimler İse ; Sanem Çelik, Penélope Cruz, Demet Akalın, Demet Evgar, İzel, Nükhet Duru, Şebnem Dönmez, Uma Thurman, Nikki Reed, Jessica Alba, Megan Fox, Natalia Oreiro


Zevkli ve zarif seçimleri ile yarattıkları uyum,
cezbedici tatlı enerjilerinin tutku dolu çizgisiyle buluşarak modadaki yerini alan Boğa Kadınları
sade & etkileyici tarzının vücut bulmuş halidir.

boga-burcu-kadini-giyim-moda


7 yorum:

 1. SUPER.Ablamin burcu.Hemen okumasini soyledim. tesekkurler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok sevindim :) Sevgiler

   Sil
 2. aynı beni anlatmış gerçekten :) Çok teşekkürler yazı için :)

  YanıtlaSil
 3. Burc yorumlarim dogru, burcumun %98 ozelligini tasiyorum ama, kiyafet konusunda hicbir zaman klasik takilmadim, ben hep bohemian giyinirim ve kiyafetlerde en sevdigim renk beyazdir :) ama cok guzel bir yazi olmus tesekkurler :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba, beğenmenize sevindim ancak kombin parçaları zaten klasik değil, klasikten ziyade boheme yakın :) Sevgiler

   Sil
 4. arkadaşımın burcu, mutlaka okuması lazım bunu :)

  YanıtlaSil