Arama Kutusu

Bitenler Kulübü #33

bitenler külübü


Bitirmiş olduğum kozmetik ürünlerini, bir kulüpte toplayarak veda ettiğim
Bitenler Kulübü 'nün 33. seferki konukları ;




1) Bitkisel Laktoserumlu Organik Duş Jeli : Saru Organik 'ten almış olduğum bu bitkisel duş jeline ailecek bayıldık. Çok büyük ihtimalle, yenileyeceğim. Eğer hassas bir vücuda sahip olup her duş jelini kullanamıyorsanız, şiddetle öneririm. Ayrıntısı şuracıkta.

2) Lokman Saç Bakım Yağı : Bitti de kurtuldum dediğim oldu. Bunu Ankara'da bitkisel ürünler satan bir aktarcıdan almıştım, alırken tipik bir esnaf ısrarı ile itinayla övüldü. Fakat ben saçlarıma saf zeytin yağının başlı başına yaptığı etkiyi bile bulamadım. Uzun soluklu da olsa kullandım. Önermeyeceğim gibi hiçbir yararını görmedi saçlarım. Üstelik ambalajı fazla basit olduğu için sprey kısmı bir süreden sonra zor çalışır oldu, sızıntı bırakan ambalajı, önce kendini çok kirlettiği gibi etrafı da yağ içinde bırakıyordu. Asla bir daha almam.


3) Organix Hindistan Cevizli Saç Serumu : Eğer blogumu uzun süredir takip ediyorsanuz, Organix'in uzun süredir favori markalarımdan biri olduğunu pek çok kere görmüşsünüzdür. Saçlarıma çok iyi anlaşan Organix'in bu hindistan cevizli saç serumu, benim pratik bir saç bakım mucizem. 2011 yılından beri favorim. Hatta yazısı tam da şurada.


4) Kokucuk Melon / Kavun Kokulu Parfüm : Benim Kokucuk'larımdan en sevdiğim, en tatlı bulduğum, en aşk yaşadığım oldu. Hem bu kokucuğun hem de aldığım diğer kokucuklarının yazısını hala okumadıysanız, buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.


5) La Claree Oliv Pürüzsüzleştirici Gündüz Bakım Kremi : Bu organik nemlendirici kremi, tıpkı ilk başta bahsettiğim duş jelinde olduğu gibi, Saru Organik'ten almıştım. Daha etraflıca yazdığım konuyu buradan okuyabilirsiniz. Fiyatı biraz tuzluca, cildimle de iyi anlaştı. Tekrar almayı düşünebilirim ama yaz mevsiminde olduğumuz için, cildime daha hafif nemlendiriciler yetebiliyor.



Biten kozmetik ürünlerim şimdilik bu kadar, darısı bitmek bilmeyen kozmiklere. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder